بروزرسانی اندروید 5.1 برای گوشی سونی C5 Ultra

Sayman Digital ۲۸ دی ۱۳۹۴
بروزرسانی اندروید 5.1 برای گوشی سونی C5 Ultra

سورپرایز…

اندکی پیش بود که شرکت ژاپنی سونی با پخش سیستم عامل اندروید نسخه لالی پاپ 5.1 برای اکسپریا C4، همه ی ما را شگفت زده کرد. این امر ازین رو جای تعجب داشت که این شرکت نام آور ژاپنی از پیش ادعا کرده بود که گوشی اکسپریا C4،  از سیستم عامل اندروید لالی پاپ نسخه 5 بصورت مستقیم به مارشمالو نسخه ی 6 بروز خواهد شد و حائز اهمیت است که در این برنامه اشاره ای به بروزرسانی به نسخه 5.1 نشده بود.

در واقع امروز مجدد این اتفاق برای مدل دیگری از سری گوشی های اکسپریا اتفاق افتاد. بر اساس گفته های شرکت سونی، گوشی هوشمند اکسپریا C5 Ultra، به ظاهر می بایستی مستقیما  به اندروید مارشمالو نسخه 6 بروز می شد. هرچند در این میان، یک بروزرسانی به سیستم عامل اندروید نسخه 5.1 در حال پخش برای این گوشی می باشد.

کدام مدل های C5 Ultra این بروزرسانی را دریافت می کنند؟

شایان ذکر است که این بروزرسانی شامل حال کلیه نسخه های سونی اکسپریا C5 Ultra می شود و  مهم نیست که این دستگاه ها در کجا به فروش رسیده اند. در این میان نیز می توان به شماره مدل های سونی اکسپریا C5 Ultra اشاره کرد که این بروزرسانی را دریافت می کنند، مدل های تک سیم همچون E5553 – E5506 و مدل های دو سیم همچون E5533 – E5563.

بروزرسانی اندروید 5.1 برای گوشی سونی C5 Ultra

در چه زمانی بروزرسانی را دریافت می کنیم ؟

در واقع باید گفت، از آنجایی که این بروزرسانی یک انتشار گاه به گام است، نهایتا نباید بیش از چند روز زمان ببرد تا بروی کلیه ی دستگاه های اکسپریا C5 Ultra، به اجرا برسد. چنانچه شما یک گوشی C5 Ultra تک سیم دارید، می باید بعد از آپدیت، شماره ساخت سیستم عامل گوشی شما در تنظیمات به نسخه 29.1.A.0.87 و همچنین چنانچه گوشی شما دوسیم باشد می بایستی به نسخه 29.1.B.0.87 تغییر یابد.

خوشبختانه این بروزرسانی اندروید لالی پاپ نسخه 5.1 تاخیری در انتشار اندروید مارشمالو نسخه 6 نخواهد داشت.

منبع: gsmarena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی