برنامه کاربردی Product Camera

سایمان دیجیتال ۲۰ آبان ۱۳۹۴
productcamera

توسعه‌دهندگان برنامه‌ی کاربردی Camera51 در سیستم‌عامل اندروید، یک برنامه کاربردی جدید بانام برنامه کاربردی Product Camera برای کمک به عکاسی بهتر به طرفدارانش ارائه می­کند. این استارت آپ Product Camera به شما امکان عکاسی بهتر می‌دهد به‌طوری‌که قادر خواهید بود که به‌صورت خودکار پشت زمینه ­ی اشیا را در عکس حذف می‌کند.

آمار نشان می­دهد که بیش از 90 درصد “فروشندگان الکترونیکی”  (e-sales)  بر اساس پلتفرم‌های تصویری فعالیت می­کنند و خریداران از سایت‌ها با ظاهرهایی که برایشان جذاب نیست کمتر خرید می­کنند.  بر اساس Camera51 : ” برای فروشندگان آنلاین دو گزینه برای استفاده از عکس وجود دارد : در انتخاب اول خودشان عکس‌های موردنیاز خود را می­گیرند که در این حالت معمولاً عکس‌ها از کیفیت بالای حرفه‌ای استودیویی برخوردار نیستند و ممکن است به فروش آسیب برسانند، در انتخاب دوم فروشندگان از ابزارها و سرویس‌های عکاسی حرفه‌ای  استفاده می‌کنند که بسیار زمان‌بر و خسته‌کننده خواهد بود.

 

برنامه کاربردی Product Camera

برنامه کاربردی Product Camera

چرا برنامه کاربردی Product Camera

هدف برنامه کاربردی Product Camera ارائه سرویس‌های عکاسی حرفه‌ای  ارزان و آسان می­باشد. استارت آپ  برنامه کاربردی Product Camera تنظیمات پشت زمینه‌ای بسیار زیبا و جذاب و تنظیمات پیشرفته­ ی نورپردازی و  عملیات و تنظیمات پیشرفته مربوط به بعد از عکس گرفتن  را ارائه می­کند. برای استفاده از برنامه کاربردی Product Camera فقط کافی است به‌راحتی قسمت موردنظر خود در عکس را در  یک پشت زمینه­ ی خام  بارنگ موردنظر خود قرار دهید. پس از انجام این کار، برنامه کاربردی Product Camera به‌راحتی قسمت تعیین‌شده توسط شما در عکس را  به حالتی ایزوله درآورده و در پشت زمینه­ ی سفید قرار دهد و قادر خواهد بود با یک سری ویرایش‌ها، عکس را به حالت دلخواه درآورد.

 

برخی فروشندگان آنلاین به اقتضای کارشان به برنامه کاربردی Product Camera نیاز خواهند داشت  و به کمک آن می‌توانند با سرعت و کیفیت بالا اسکرین شات های زیبا تهیه کنند.

 

در انتهای کار اگر عکس نهایی دارای ایراداتی باشد می‌توانید با انتخاب قسمت‌هایی از عکس که ایزوله شده و قسمت‌هایی از پشت زمینه­ ی موردنظر آن را ویرایش کنید.

 

 

منبع :  petapixel

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی