چگونه برنامه های خود را در وان پلاس 5 قفل نماییم؟

Sayman Digital ۶ مهر ۱۳۹۶
چگونه برنامه های خود را در وان پلاس 5 قفل نماییم؟

وقتی صحبت از امنیت و حریم خصوصی می شود، خیلی سخت است که به برنامه های امنیتی برای تامین امنیت گوشی اطمینان نمود.بنابراین برنامه های پیش فرض مانند app locker، secure folder که شما می توانید با آن ها برنامه ها و اپلیکیشن های خود را قفل کنید، وجود دارد و نسبت به اپلیکیشن های امنیتی دیگر امن تر می باشند.

از طرف دیگر یک خبر خوب برای طرفداران و کاربران وان پلاس 5 داریم. زیرا که این گوشی با یکسری ترفند ها و برنامه های پیش فرض، به شما اجازه می دهد که اپلیکیشن ها و فایل های خصوصی خود را قفل و یا مخفی نمایید، بدون اینکه به اپلیکیشن ها دیگر اعتماد کنید.

همانطور که در قسمت بالا ذکر کردیم وان پلاس 5 به برنامه های پیش فرض secure folder و app locker مجهز می باشد و شما می توانید با انجام دادن برخی از تنظیمات مرتبط، برنامه ها،عکس ها و یا فایل های شخصی خود را قفل و یا مخفی نمایید. در ادامه به تنظیمات این برنامه ها خواهیم پرداخت.

تنظیمات برنامه Secure Box

همان طور که از اسم برنامه secure folder  بر می آید،میتواند برنامه ها و فایل های شخصی شما را مخفی نماید.فقط این مکان امن توسط رمز محافظت می شود.برای تنظیم این برنامه فقط کافی است که به قسمت مدیریت فایل ها (File Manager) رفته و کلمه Secure Box را انتخاب نمایید. بعد از این امر رمز مورد نظر خود را وارد نمایید.

در ادامه شما در قسمت مدیریت فایل ها، بر روی آیکون سه نقطه فایل های خصوصی، عکس ها، مستندات PDF و فایل های صوتی ضربه زده و در صفحه باز شده آیکون Set as secure را انتخاب نمایید.

ریست کردن رمز برنامه Secure Box

برای این امر فقط کافی وارد برنامه شده و بر روی آیکون سه نقطه ضربه بزنید و گزینه Change PIN را انتخاب نمایید.

تنظیمات برنامه App Locker

برنامه پیش فرض App locker یکی دیگر از راهکارهای گذاشتن قفل بر روی فابل ها و عکس ها می باشد. برای انجام این تنظیمات روند Settings > Security & fingerprint > App Locker را دنبال نمایید.

این برنامه در صورتی که گوشی شما رمز داشته باشد از شما می خواهد که ان را باز نمایید تا به ادامه تنظیمات بپردازید. بعد از انجام تنظیمات بالا فقط کافی است برنامه هایی را که می خواهید قفل کنید، انتخاب نمایید.

منبع:guidingtech

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی