انواع روش های پاسخ به تماس تلفنی در آیفون

سایمان دیجیتال ۱۷ اسفند ۱۳۹۴
پاسخ دادن به تماس در آیفون

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که زمان های رانندگی و یا جلسات و هنگام فیلم دیدن نخواهید به تماس تلفن همراه خود پاسخ دهید. اگر شما می خواهید به فردی که زنگ می زند اطلاع دهید که بعدا با او تماس خواهید گرفت، از چه روش هایی برای اطلاع دادن استفاده می کنید؟

رد تماس می کنید و بعدا با او تماس می گیرید؟ و یا با فرستادن پیام او را از شرایط خود با خبر می سازید؟ و…

خوب اگر تلفن همراه شما آیفون باشد شاید انجام روش های گفته شده در قسمت بالا کمی سخت باشد. بنابراین ما در اینجا برای پاسخ به تماس افراد از روش فرستادن پیام در تلفن همراه آیفون بحث خواهیم کرد.

پاسخ دادن به تماس افراد با استفاده از پیام متنی در آیفون

زمانی که گوشی آیفون شما شروع به زنگ خوردن می کند، معمولا شما اسم و شماره تماس گیرنده را مشاهده می کنید و سایر گزینه ها از جمله پاسخ دادن (Slide to Answer)، یادآوری کردن (Remind Me) و پیام متنی (Message) وجود دارد که ما در این بحث پاسخ دادن به تماس تلفنی با استفاده از پیام متنی می پردازیم.

reply_with_text_1

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، گزینه پاسخ دادن به تماس از طریق پیام در قسمت سمت چپ بالای تصویر قرار دارد. شما با ضربه زدن بر روی این گزینه 3 حالت از پاسخگویی پیش فرض خود آیفون برای شما وجود دارد؛ اولین این است که “نمی توانم اکنون به شما صحبت کنم؟ “دومین گزینه “در راه هستم ” و  سومین گزینه “می توانم بعدا با شما تماس بگیرم؟” می باشد. با انتخاب هریک از گزینه های بالا، پیام به صورت خودکار به فرد تماس گیرنده ارسال خواهد شد.

چگونه پیام مورد دلخواه را به فرد تماس گیرنده ارسال نماییم؟

در صورتی که شما نخواهید از پیام های پیش فرض برای پاسخ دادن به تماس خود استفاده کنید، چه راهکاری را باید انجام دهید؟ بله شما به راحتی می توانید پیام مورد دلخواه خود را با انجام دادن گام های زیر به فرد تماس گیرنده ارسال کنید.

  • ابتدا وارد قسمت تنظیمات “Settings” گردید که در صفحه اصلی آیفون شما قرار دارد.
  • با اسکرول کردن به سمت پایین، گزینه تلفن “Phone” را پیدا و بر روی آن ضربه بزنید.
  • و در ادامه بر روی پاسخ دادن با پیام متنی “Respond with Text” ضربه بزنید.
  • در نهایت شما سه گزینه از پیام های پیش فرض آیفون را به صورت کم رنگ مشاهده خواهید کرد و با ضربه زدن بر روی هر یک از گزینه ها، می توانید پیام مورد دلخواه خود را تایپ کنید.

reply_with_text_2

استفاده از این روش برای رد کردن تماس بسیار مناسب است زیرا شما با پاسخ دادن به تماس از طریق پیام، افراد را از شرایط خود مطلع می سازید و موجب ناراحتی آن ها از این که به تماس آن ها پاسخ نداده اید، نمی شوید.

منبع: Drippler

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی