با به روز رسانی اینستاگرام ضبط ویدیو 60 ثانیه ای را تجربه کنید

به روز رسانی اینستاگرام

همانطور که می دانید برنامه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی می باشد که اخیرا ویژگی های جدیدی را با به روز رسانی های خود برای کاربران ارائه می نماید. حدود یک ماه قبل بود که در یک به روز رسانی اینستاگرام  این شرکت به کابران خود اجازه داد تا با داشتن چند حساب کاربری بتوانند از اینستاگرام خود استفاده کنند.

ویژگی های به روز رسانی اینستاگرام

در اینجا می خواهیم یکی از ویژگی های آخرین به روز رسانی از این شبکه اجتماعی محبوب را به شما اطلاع دهیم. جالب است بدانید  که دو ماه قبل شبکه اجتماعی اینستاگرام بعد از این که به شرکت های تبلیغاتی اجازه استفاده از ویدئو های یک دقیقه ای را داده بود اکنون در این به روز رسانی جدید این امتیاز را برای کاربران معمولی خود نیز اعطا می کند. ویدئو های 15 ثانیه ای اینستاگرام که در ماه ژوئن 2013 معرفی شدند، اکنون به یک دقیقه کامل افزایش پیدا کردند.

در حال حاضر این شرکت همانند شرکت های بزرگ دیگر، به تدریج شروع به تبدیل کردن مطالب خود از حالت پخش کننده تصویری به حالت پخش کننده ویدئویی می باشد. زیرا بر اساس گفته های شرکت اینستاگرام، در عرض شش ماه گذشته مدت زمان صرف شده کاربران برای  مشاهده ویدئو ها 40 درصد افزایش پیدا کرده است.

اینستاگرام به قسمت پخش ویدئو ها ویژگی شمارش دید عمومی را همانند تلگرام اضافه نموده است که باعث معروف شدن منتشرکنندگان و تولید ویدئو بیشتر برای تبلیغ کنندگان می گردد. این شبکه اجتماعی همچنین شروع به جمع آوری بهترین ویدئو ها با موضوعات خاص می کند و همچنین با بهبود بخشیدن ویدئو ها، آن ها را در لیست بهترین مطالب خود قرار می دهد. این به روز رسانی اینستاگرام برای iOS برگردان یک ابزار کاربردی برای سازندگان صفحات است. بدین معنی که از قابلیت ایجاد یک ویدئو  از چندین ویدئو کلیب  موجود در گالری تصاویر برخوردار می باشد. شاید قبلا از هزاران برنامه برای کات کردن ویدئو و یا چسباندن چند ویدئو کلیپ به یکدیگر استفاده می کردید و لی اکنون می توانید این کار ها را در داخل خود برنامه اینستاگرام انجام دهید.

این به روز رسانی هم برای اندروید و هم برای iOS منتشر گردیده است.

 

پست های مرتبط:

google-nexus-6p-3024-010

چگونه استفاده داده اینترنتی گوشی اندرویدی خود را کاهش بدهیم؟

با چند راهکار ساده می توانید مقدار داده اینترنتی در گوشی...

به روز رسانی Htc One A9

به روز رسانی امنیتی Htc One A9

چرا به روز رسانی ؟ برای همگان واضح است که...

1%d8%ad%d8%b3%d8%a7%d8%a8-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d9%85%d9%86-%d9%87%da%a9-%d8%b4%d8%af%d9%87%d8%8c-%da%86%da%a9%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d9%86%d9%85%d8%9f

حساب اینستاگرام من هک شده است، چکار کنم؟

تقریبا چند روز اخیر بود که یکی از دوستان اطلاع...

yalada-1