کلکسیون بازی های آتاری خود را در کامپیوتر تجربه کنید.

Sayman Digital ۳ بهمن ۱۳۹۴
آتاری 2600

آتاریخاطرات آتاری…

آتاری را نباید فراموش کرد زیرا این کنسول بازی در زمان خود بهترین وسیله برای سرگرم کردن افراد بود. این شرکت با تولید دو نوع از محصولات خود به نام پونگ و آتاری 2600 توانست به موفقیت نسبی خود برسد. ولی بالاخره می توانید آتاری 2600 خود را که در این سال ها نگه داشته اید، دور بیاندازید.

شرکت آتاری تصمیم دارد در اواخر امسال کلکسیون عظیمی از بازی های کلاسیک خود را برای کامپیوترارائه کند. این بسته نرم افزاری شامل اسم های آشنا مانند: جنگ سیارک ها، جنگ سالاران، تند باد و 100 بازی دیگر می باشد. این کلکسیون همچنین شامل برخی به روزرسانی ها خواهد بود به طوری که اضافه شدن گزینه های چند نفره محلی و آنلاین به بازی های مختلف می تواند یکی از این به روز رسانی ها باشد.

آتاریخیلی سخت نیست که هزاران کپی از این نسخه ها را پیدا کرد ولی با تشکر به برخی کلکسیون های آتاری  که در طی سال های اخیر پخش شده اند این میزان پخش آن را در میان بی انتهایان قرار داد. همچنین پشتیبانی کنترلر استیم را نباید برای این کلکسیون بازی ها از قلم انداخت. هنوزهیچ تاریخ مشخصی از انتشار رسمی این کلکسیون اعلام نگردیده است اما این طور که به نظر می رسد Atari Vault  در بهار امسال منتشر گردد.

شما چه بازی هایی از این کنسول را داشتید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید؟

منبع: theverge

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی