هوم پاد مینی اپل با صدای بلند و پشتیبانی از سیری معرفی شد

احسان نیک‌پی ۲۴ مهر ۱۳۹۹
هوم پاد مینی

شرکت اپل در ابتدای مراسم دیشب خود هوم پاد مینی را معرفی کرد. این اسپیکر هوشمند با قد ۳.۳ اینچ از سیری پشتیبانی کرده و با اتصال خودکار به برنامه هوم می‌تواند دستگاه های هوشمند خانه را کنترل کند.

سیری در این اسپیکر از قابلیت تشخیص صدای افراد خانه بهره می‌برد و با تشخیص هر فرد با استفاده از آیفون وی اقدام به ارسال یا خواندن پیام ها می‌کند. اگر چند هوم پاد مینی در خانه داشته باشید، همه‌ی آن‌ها به هم متصل می‌شوند و شما می‌توانید پیامی از یکی به دیگری بفرستید یا حتی پیامی را با همه آن‌ها در اتاق های مختلف پخش کنید و از آن جالب‌تر اشخاص در اتاق های دیگر هم می‌توانند جداگانه به پیام شما پاسخ دهند‌. این دستگاه قابلیت اتصال به همه‌ی دستگاه‌ها و سرویس‌های اپل نظیر ایرپاد را هم دارد.

هوم پاد مینی
رنگ مشکی

شرکت اپل همیشه به مسئله‌ی حریم شخصی اهمیت زیادی داده و هوم پاد مینی هم از این قاعده پیروی می‌کند و تا زمانی که به آن اجازه ذخیره صدا را ندهید هیچ فایلی صوتی ذخیره نمی‌شود و شما می‌توانید با اطمینان خاطر از این محصول استفاده کنید. اطلاعات شخصی هم فقط با صدای هر فرد و درون خانه قابلیت استفاده را دارد و اپل برای امنیت بیشتر همه چیز را به خوبی رمزگذاری کرده است.

این دستگاه در حال حاضر با سرویس های Apple Music، iHeartRadio، radio.com، TuneIn کار می‌کند و به زودی Pandora و Amazon Music هم اضافه خواهد شد.

هوم پاد مینی از نور پس زمینه‌ در قسمت بالایی برخوردار است که به لمس حساس بوده و دکمه‌های پخش، توقف و کم و زیاد کردن صدا به روی آن قرار داده شده‌اند. این نور پس زمینه هم‌زمان با فراخوانی سیری روشن شده و به کاربر حالت آماده به کار آن را اطلاع می‌دهد.

نور پس زمینه
نور پس زمینه و کلید های کنترلی لمسی

این اسپیکر یک درایور با رنج کامل دینامیکی داشته و دو رادیاتور برای تولید باس اضافه آن را همراهی می‌کند. هوم پاد مینی قابلیت تولید صدای ۳۶۰ درجه را داراست و با متصل کردن آن ها به هم می‌توانید با صدای بلند‌تر و فراگیرتر به موسیقی گوش دهید.

بخش های داخلی
بخش داخلی

این دستگاه قدرت خود را از چیپست S5 اپل می‌گیرد و با استفاده از این چیپ امکان استفاده از قابلیت computational audio ممکن می‌شود. این قابلیت کمک می‌کند که هوم پاد مینی دائما بلندی و رنج دینامیکی صدا را بسته به محتوا در حال پخش تنظیم کند.

این اسپیکر تا اواخر سال میلادی امکان برقراری ارتباط با چیپست U1 UWB موجود بروی آیفون ها را هم پیدا کرده و به شما امکان می‌دهد با نزدیک کردن آیفون خود به این دستگاه بدون انجام هیچ کار اضافی این دو را به هم متصل کنید.

هوم پاد مینی
ارتباط بین دو دستگاه

اسپیکر کوچک اپل با برچسب قیمتی ۹۹ دلاری از تاریخ ۲۶ آبان ماه روانه‌ی بازار می‌شود.

منبع: Gsmarena

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی