هواوی در حال جذب توسعه دهندگان برای اپ استور خود است

mahdi ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
هواوی

ظاهرا هواوی نسبت به حل شدن مشکل تحریم ها از سوی آمریکا نا امید شده است، به همین خاطر در حال استخدام توسعه دهندگاه برای اپ استور اختصاصی خود است. بر اساس گزارش Xda Developers شرکت هواوی از توسعه دهندگان گوگل پلی درخواست کرده است تا اپلیکشین های خود را برای اپ استور خود یعنی App Gallery نیز ارایه کنند.

برای ترغیب این افراد، هواوی گفته است که در سال گذشته بیش از 350 میلیون دستگاه گوشی با دسترسی مستقیم به App Gallery به فروش رسیده اند. همچنین وعده داده است تا این افراد به صورت رایگان به انجمن توسعه دهندگان هواوی بپیوندند و تحت پوشش هواوی قرار گیرند.

Xda اشاره می کند که ایمیل فرستادن اپ استور های شخص ثالث به توسعه دهندگان امر جدیدی محسوب نمی شود. برای مثال شرکت آمازون که تبلت های Fire را ساخته بود، به سرویس های گوگل دسترسی کامل نداشت، همانند هواوی از توسعه دهندگان خواست تا اپلیکشن های خود را برای پلتفرم خود نیز منتشر کنند.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر این تحریم ها ادامه داشته باشند تعداد زیادی از برنامه های محبوب گوگل پلی نمی توانند در اپ استور اختصاصی هواوی حضور داشته باشند. همان طور که یکی از روزنامه نگاران می افزاید، تنها 2 مورد از 15 اپلیکشن رایگان پلی استور را می توانیم روی گوشی های هواوی مشاهده کنیم و آن ها، اپلیکشن هایی هستند که با ایلات متحده در ارتباط نیستند.

آیا شما فکر می کنید Huawei می تواند تنها یک چهارم اپلیکیشن های موجود را روی گوشی های خود نصب کند؟ آیا کاربران می توانند برنامه های مورد نیاز خود را از سایت APKMirror نصب نمایند؟ افکار و نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید!

منبع: androidauthority

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی