نسخه پیش نمایش (توسعه دهندگان) اندروید 9 به مراحل پایانی نزدیک شده است

سایــمان دیــجیتال ۱۱ بهمن ۱۳۹۶
نسخه پیش نمایش (توسعه دهندگان) اندروید 9 به مراحل پایانی نزدیک شده است

عادت معمول گوگل این است که این شرکت نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان سیستم عامل خود را در اوایل بهار منتشر می کند. اکنون اخباری منتشر شده است که نشان می دهد که احتمالا مجددا شاهد همین روند در نسخه جدید اندروید، یعنی اندروید 9 خواهیم بود. اخیرا در نسخه کدگزاری شده پروژه متن باز اندروید، پیامی با متن “آینده همین الان است(نسخه 2018)” منتشر شده است هیجانات مربوط به اندروید 9 را افزایش می دهد.

به روز رسانی مطلب:آشنایی با 5 ویژگی جدید و برتر در اندروید 9

درست است که این جمله، اطلاعات چندانی را در اختیار نمی گذارد؛ اما به نظر می رسد که کار روی نسخه پیش نمایش اندروید 9 یا اندروید P ، در حال نزدیک شدن به مراحل پایانی خود می باشد. نکته جالبی که می توان به آن اشاره کرد، این است که کمپانی گوگل معمولا عادت دارد که نسخه پیش نمایش سیستم عامل جدید خود را بدون هیجان و هیاهوی اضافی راه اندازی کند، اما این بار جزو معدود دفعاتی است که شرکت امریکایی، کمی هیجان به چاشنی کار خود اضافه کرده است.

[درست است که آماده شدن نسخه جدید اندروید با ویژگی های جدید، هیجان انگیز و جالب به نظر می رسد؛ اما بد نیست بدانید که هنوز هم که هنوز است، بسیار از دستگاه های اندرویدی در انتظار دریافت اندروید 8 هستند و این خبر خوبی برای شرکت بزرگی چون گوگل نمی باشد.]

در هر صورت کنفراس معروف Google I/O در فاصله زمانی هشتم تا دهم ماه می سال 2018 برگزار خواهد شد و مطابق معمول، نسخه جدید سیستم عامل اندروید جزو اصلی ترین موضاعاتی خواهد بود که گوگل در مورد آن توضیحات بیشتری را ارائه خواهد داد. در حال حاضر نسخه بعدی اندروید، با اسم رمز اندروید P شناخته می شود و نام کامل آن در کنفراس گوگل مشخص خواهد شد؛ اما با توجه به این که گوگل معمولا نام یک خوراکی را بر روی سیستم عامل خود می گذارد، احتمال می رود که اندروید P اسم رمز pie و یا Pineapple Pie باشد.

نظر شما در مورد اندروید 9 چیست؟

منبع: phonearena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی