نرم افزار Moovit به اپ گالری هواوی اضافه می‌شود

فرهاد سعادت ۱۸ مهر ۱۳۹۹
نرم افزار Moovit

شرکت هواوی در حال دستیابی به موفقیت‌های کوچک ولی با ارزش در بازار تلفن‌های همراه است. این شرکت اپ گالری (AppGallery) خود را روز به روز قوی‌تر می‌کند تا بتواند در مقابل تحریم‌های آمریکا توان مقاومت داشته باشد. گوشی‌های جدید این شرکت از سرویس‌های گوگل پشتیبانی نمی‌کنند. در نتیجه، لازم است برای کارهای انجام‌شده توسط سرویس‌های گوگل، جایگزینی توسط هواوی در نظر گرفته شود. یکی از این جایگزین‌ها، سرویس اپ گالری است که کاربر را قادر می‌کند از آن‌جا برای تلفن همراه خود، نرم‌افزارهای مورد نیاز را دانلود کند. جدیدا، نرم افزار Moovit در حال راهیابی به اپ گالری هواوی است که به عنوان موفقیتی برای هواوی قلم‌داد می‌شود.

نرم افزار مکان‌یابی Moovit
نرم افزار مکان‌یابی Moovit

نرم افزار Moovit که به عنوان نرم‌افزار مکان‌یابی شهری در نظر گرفته می‌شود، امروزه از طریق اپ گالری هواوی قابل دانلود است. این نرم‌افزار شباهت زیادی به گوگل مپز (Google Maps) دارد و می‌تواند تا حد قابل قبولی کاربران گوشی‌های هواوی را برای مکان‌یابی از گوگل مپز بی‌نیاز کند.

علاوه بر مکان‌یابی، این نرم‌افزار می‌تواند برای برنامه‌ریزی سفر نیز کارایی داشته باشد. یکی از مزایای Moovit بهره‌مندی از اطلاعات حمل‌ونقل عمومی است. این نرم‌افزار مکان‌یابی اطلاعات شرکت‌های حمل‌ونقل عمومی سرتاسر دنیا را در پایگاه داده‌های خود به صورت به‌روز ذخیره می‌کند و با استفاده از آن‌ها، اطلاعات مفیدی در مورد حمل‌ونقل به کاربران نرم‌افزار ارائه می‌دهد.

بالغ بر ۸۶۵ میلیون نفر در ۳۲۰۰ شهر و ۱۰۶ کشور از این نرم‌افزار استفاده می‌کنند و از اطلاعات حمل‌ونقلی مانند اطلاعات اتوبوس‌ها، متروها، قطارها و دوچرخه‌های قابل کرایه سطح شهر، بهره‌مند می‌شوند.

نرم افزار مکان‌یابی Moovit
نرم افزار مکان‌یابی Moovit

نرم افزار Moovit در حال حاضر از طریق اپ گالری گوشی‌های هواوی قابل دانلود است. البته، علاوه بر اپ گالری، سرویس‌های این نرم‌افزار از طریق وب‌سایت moovitapp.com نیز به طور آنلاین قابل استفاده هستند. شرکت سازنده Moovit ادعا کرده است که رابط کاربری وب نرم‌افزار خود را برای مرورگر اینترنت گوشی‌های هواوی بهینه‌سازی و شخصی‌سازی کرده است که برای کاربران آن گوشی‌ها، تجربه لذت‌بخشی را به همراه می‌آورد. البته این نرم‌افزار از طریق وب‌سایت توسط هر تلفن همراهی نیز در دسترس است.

قدرت نرم افزار Moovit از استفاده سرورهای نرم‌افزار از اطلاعات حمل‌ونقل عمومی سرتاسر دنیا ناشی می‌شود. در کنار آن، در جای جای دنیا نیز بالغ بر ۷۰۰۰۰۰ نفر به طور داوطلبانه، در حال به‌روز رسانی اطلاعات نرم‌افزار و اعمال تغییرات محتمل در سیستم حمل‌ونقل به طور محلی هستند. این دو عامل دست در دست هم می‌دهند و نرم‌افزاری به‌روز را در دسترس کاربران قرار می‌دهند. با کمک اپ گالری هواوی، نرم افزار Moovit حداقل در ۱۰۰ کشور دنیا و به ۴۵ زبان در دسترس خواهد بود.

علاوه بر Moovit، چندی پیش نرم‌افزار‌های HERE WeGo، TomTomGo، Maps.me و Sygic به اپ گالری اسمارت فون‌های هواوی راه پیدا کرده بودند. باید دید در آینده شرکت هواوی تصمیم به افزودن چه نرم‌افزارهایی به اپ گالری خود دارد.

منبع: Gsmarena

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی