نخستین تصاویر پیکسل 4 فاش شد

mahdi ۲۲ خرداد ۱۳۹۸
پیکسل 4

علی رغم اینکه زمان عرضه پیکسل 4 در ماه اکتبر است، ولی اخیرا تصاویر زیادی از پیکسل 4 منتشر شده است. تصاویر منتشر شده شباهت زیاد پیکسل جدید را به آیفون های 2019 نشان می داد ولی امروز تصاویر جدید واقعی تری منصوب به پیکسل 4 منتشر شده است.

ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که این گوشی درون یک کیس حجیم که معمولا برای لو نرفتن جزئیات استفاده می شود، قرار گرفته است. اما با این وجود می توانیم تا حدودی به طراحی پنل جلویی گوشی اشاره کنیم. در سمت راست بالای نمایشگر این گوشی سوراخ بیضی شکل دیده می شود که دوربین سلفی دوگانه داخل آن جای گرفته است. همچنین حاشیه های اطراف نمایشگر بسیار کوچکتر از پیکسل 3 شده است.

این بدان معنی است که اسپیکر مکالمه از این گوشی حذف شده است و اسپیکر اصلی نیز در پایین قرار دارد و در کل حاشیه های اطراف نمایشگر پیکسل 4 در مقایسه با نسل قبلی تغییر چندانی نکرده است.

در نظر داشته باشید که این تصاویر با شایعات قبلی کمی در تناقض هستند و تفاوت آنها در حاشیه بالایی می باشد. در یکی از تصاویر فوق پیکسل جدید در کنار پیکسل 2Xl قرار دارد که با توجه با شباهت های آنها به نظر می رسد گوشی مذکور نسخه Xl پیکسل 4 باشد.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که سه تیم جداگانه روی طراحی پیکسل 4 و 4XL بدون هیچ گونه هماهنگی کار می کنند و در نهایت بهترین طراحی از میان آنها انتخاب خواهد شد. هدف گوگل از این کار شاید این باشد که می خواهد در طراحی گوشی های خود با شکست مواجه نشود، همان طور پیکسل 3 با بریدگی بسیار بزرگی همراه بود و انتقاد های زیادی به همراه داشت.

این احتمال نیز وجود دارد که این تصاویر مربوط به یکی از تیم های طراحی باشد و ممکن واقعی نباشند.

منبع: GSMARENA

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی