معرفی iPad Pro

سایمان دیجیتال ۲۵ آبان ۱۳۹۴

در ژانویه‌ی ۲۰۱۰ اپل در یک رویداد تاریخی از تبلت‌‌های محبوب خود رونمایی کرد. استیو جابز معتقد بود که به زودی این تبلت‌ها جای لپ‌تاپ‌ها را خواهند گرفت، با این‌که هنوز به این نقطه‌ی تاریخی نرسیده‌ایم، اما با پیشرفت‌هایی که تبلت‌ها طی سال‌های مختلف از لحاظ سخت افزاری کسب کرده‌اند، این موضوع چندان هم دور از انتظار نیست. معرفی iPad Pro نیز در همین راستا بود.

بسیاری از افراد معتقد بودند که تبلت‌ها همان گوشی هستند که اپل با یک وردنه آن‌ها را کمی پهن‌تر کرده است و کار خاصی روی این محصول انجام نشده، اما دیدگاه اپل و گذشت زمان نشان داد که باید از زاویه‌ی دیگری به این محصول نگاه کرد.

اپل تعریف و جایگاه کاملا مشخصی برای آیپد داشته است. گجتی که در انجام کارهای مشخصی از جمله مرور وب، ارسال و دریافت ایمیل، تماشای ویدیو، بازی و مطالعه، از لپتاپ و گوشی موبایل بهتر باشد.

به مرور زمان، کاربران بیشتری به سمت تبلت‌ها روی آوردند و بالطبع برندهای بسیاری هم به سمت تولید تبلت‌ها حرکت کردند. هنوز تبلت‌ها نتوانسته‌اند جایگاهی را که استیو جابز برای آن‌ها متصور بود، کسب کنند، اما به نظر می‌رسد پیشرفت‌ سخت‌افزارهای تبلت‌ها، آن‌ها را به آن سمت رهنمون سازد.

در ادامه‌ ویدیوی یکی از شاهد معرفی iPad Pro هستید.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی