ماژول دوربین سامسونگ با قابلیت زوم 5 برابر معرفی شد

mahdi ۱ خرداد ۱۳۹۸
ماژول

هواوی پی 30 پرو بعد از اوپو Reno 10x از قابلیت زوم 5 برابری استفاده کرده است و اکنون به نظر می رسد که سامسونگ می خواهد گوشی های جدید به این فناوری مجهز کند. بخش الکترومکانیکی سامسونگ تولید ماژول های دوربین با قابلیت زوم 5 برابری را به صورت انبوه آغاز کرده است و به نظر می رسد در پرچمدار جدید خود از آن استفاده خواهد کرد.

ماژول

به لطف ضخامت کم سنسور که حدود 5 میلی متر است، شاهد بیرون زدگی نخواهیم بود که در نسل های قبلی دوربین با ضخامت 6 میلی متری استفاده شده بود. در داخل این ماژول یک منشور قرار داده شده است که شبیه دوربین پریسکوپی پی 30 پرو است، با این تفاوت که شکل آن مستطیلی در نظر گرفته شده است. البته لازم به ذکر است این ماژول به صورت عمودی قرار گیرد تا ضخامت را کمتر کند.

سامسونگ نمونه هایی از زوم 2 برابری و 5 برابری را منتشر کرده است تا شاهد عملکرد واقعی آن باشیم. لنز جدید سامسونگ جوابی به دوربین های هواوی پی 30 پرو و اوپو 10x می باشد که در حال حاضر رقیبی ندارند. ولی باید ماژول جدید سامسونگ را در دنیای واقعی مورد آزمایش قرار دهیم و سپس اظهار نظر نماییم.

واضح است که سامسونگ به عنوان اولین مخترع زوم پیروسکوپی شناخته نمی شود و در سال های گذشته نمونه های آن را دیده ایم؛ با این وجود، جالب است بدانید که سامسونگ جزو اولین سرمایه گذاران شرکت Corephotonics مطرح می باشد که پیش از این که از پیشگامان حوزه زوم با دوربین دوگانه، لنز تله‌فوتو و لنز پریسکوپ به حساب می‌آید.

منبع: GSMARENA | phonearena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی