سیستم عامل Watch OS 6 برای ساعت های اپل به طور رسمی رونمایی شد

mahdi ۱۴ خرداد ۱۳۹۸
ساعت

سیستم عامل جدید اپل برای تمامی ساعت های هوشمند اپل عرضه خواهد شد. اولین چیزی که از این سیستم عامل متوجه خواهید شد، اضافه شدن واچ فیس های متفاوت است که شامل یک ساعت جدید دیجیتال، یک چهره به سبک کالیفرنیا و چند نمونه دیگر می باشد. همچنین می توانید این واچ فیس ها را شخصی سازی کنید یا چند مورد دیگر به آنها اضافه کنید.

ساعت

همچنین اپل سه برنامه جدید Audio Book، Voice Memo و Calculator به همراه گزینه Tips را به ساعت های خود اضافه خواهد کرد.

ساعت

اما این ها همه تغییرات سیستم عامل جدید را شامل نمی شود. اپل به توسعه دهندگان اجازه داده است تا برنامه های متفاوتی را برای سیستم عامل جدید Watch OS 6 منتشر نمایند. همچنین می توانید این برنامه ها را بدون آنکه در آیفون خود داشته باشید، به طور مستقل از فروشگاه موجود روی ساعت های هوشمند دانلود نمایید.

ساعت

API های جدیدی مانند API صوتی نیز در اختیار توسعه دهندگاه قرار می گیرد. این به اپل واچ ها اجازه می دهد تا بتواند صدای اپلیکیشن های مختلف را مستقلا بدون نیاز به آیفون از طریق هدفون های بیسیم پخش نماید.

ساعت

در نهایت عملکر های تناسب اندام و سلامت نیز به روز شدند. روند فعالیت موجود برای برنامه شما اضافه شده است و گزینه کمکی شنوایی جدید نیز در دسترس می باشد تا صدای محیط را از طریق میکرون دریافت کند و در صورت دریافت صدا های مضر هشدار هایی برای شما نمایش دهد. طبق گزارش های اپل این قابلیت به صورت زنده و در آن واحد عمل می نماید و قابلیت ذخیره کردن ندارد.

ساعت

حتی یک گزینه ردیابی چرخه به عنوان بخشی از برنامه بهداشت نیز برای هردو دستگاه های ساعت و آیفون ها وجود خواهد داشت. همچنین بند هایی جدید نیز برای اپل واچ ها قابل خریداری خواهند بود.

ساعت

منبع: GSM ARENA

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی