خریدن تلفن همراه از یک ربات انسان نما

Sayman Digital ۷ بهمن ۱۳۹۴
ربات انسان نما پپر

ربات انسان نمای پپر شما را در خرید گوشی راهنمایی می کند

اگر به خاطر بیاورید  هشت ماه قبل پپر اولین ربات احساساتی جهان در توکیو توسط شرکت سافت بانک متولد شد. این ربات که با توجه به درک احساسات، عکس العمل نشان می دهد و این طور که به نظر می رسد برای یادگیری انواع مهارت ها طراحی شده است. این مهارت ها از کار کردن در ایستگاه قطار گرفته تا بازی کردن فوتبال حرفه ای جزو قابلیت های این ربات انسان نما می باشد. لازم به ذکر است که این بار ربات انسان نما پپر قابلیت خارق العاده ای را رونمایی خواهد کرد به طوری که می خواهند از آن به عنوان فروشنده در یک فروشگاه موبایل که توسط سافت بانک پشتیبانی می شود، استفاده کنند. این فروشگاه موبایل، کارمندان آن را ربات های پپر تشکیل خواهد داد و از آن ها به عنوان فروشندگان موبایل برای راهنمایی افراد استفاده خواهند کرد.

این یک واقعیت است، این فروشگاه در یک مدت زمان محدود در اواخر ماه مارس(فروردین 95) در میناتو توکیو افتتاح خواهد شد و ربات های پپر مشتریان فروشگاه را مورد استقبال قرار خواهند داد. به طوری که با برقراری ارتباط با مشتریان، آن ها را در خریدن گوشی مناسب، راهنمایی خواهند کرد. بنابر گفته شرکت سافت بانک این اولین فروشگاه جهان خواهد بود که سرویس دهی آن اختصاصا توسط یک ربات انجام خواهد گرفت.

روبات انسان نما پپر

ممکن است که ایده مضحکانه ای به نظر برسد، اما دیدار و ملاقات مردم در فروشگاه تجاری یکی از دستورات اولیه این ربات ها خواهد بود. شرکت سافت بانک با قرار دادن پپر در شرایط سخت، قصد آزمودن آن را دارد. به این شکل که اگر از این آزمون موفق بیرون آید، می تواند به عنوان دستیار خوب در بسیاری از شرکت ها ایفای نقش کند.

فروشگاه سافت بانک در تاریخ 28 مارس الی 30 اپریل(9 فروردین الی 10 خرداد ماه)افتتاح خواهد شد و ربات انسان نما پپر یک روز پرکاری از اوایل ظهر تا 7 بعد از ظهر خواهد داشت. جالب است بدانید که ربات پپر سال گذشته در ژاپن به فروش رسید، به طوری که در اولین سری فروش، تنها 1000 ربات در عرض 60 ثانیه فروخته شد.

آیا شما هم باورمی کنید؟ برای دنبال کردن این مطلب با ما همراه باشید.

منبع: digitaltrends

 

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی