اضافه شدن تماس صوتی و تصویری به اپلیکیشن دسکتاپ واتس‌اپ

سایمان دیجیتال ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
تماس صوتی و تصویری

در حال حاضر واتس‌اپ یکی از پرکاربردترین مسنجرها برای برقراری تماس صوتی و تصویری در کشور ما است. با این‌ حال، از هر کسی که بپرسید یک ایراد بسیار بزرگ از آن خواهد گفت که باعث می‌شود استفاده از سایر اپلیکیشن‌های فیلترشده را به آن ترجیح دهد.

واتس‌اپ اخیرا به یکی از این موارد پرداخته و در صدد رفع آن برآمده است. برقراری تماس صوتی و تصویری از طریق برنامه‌ی دسکتاپ واتساپ که فعلا محدود به تماس‌های یک به یک است. اما قرار است به زودی به تماس‌های گروهی هم ارتقا پیدا کند.

این تماس‌ها هم به حالت عمودی و هم تمام صفحه قابل مشاهده هستند. زمانی‌که مشغول کارهای دیگر روی دسکتاپ هستید، آیکون تماس در بالای صفحه ظاهر می‌شود تا در بین پنجره‌های مختلف گم نشود.

سخنگوی واتساپ در گفتگو با وب‌سایت تک‌کرانچ به این موضوع اشاره کرده و گفته است که این ویژگی فعلا در نسخه‌ی وب قابل دسترس نخواهد بود. وی اذعان کرد براساس تحقیقاتی که داشته‌اند، این قابلیت یکی از مهم‌ترین خواسته‌های کاربران بوده و برای میلیون‌ها نفر مفید خواهد بود.

آن‌ها حدس می‌زنند بسیاری از کاربران دسکتاپ این اپلیکیشن برای برقراری تماس ویدیویی راحت به جای واتس‌اپ از گوگل میت و زوم استفاده می‌کردند، با این قابلیت به واتس‌اپ باز خواهند گشت.

منبع: Cnet

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی