تست گوشی وان پلاس 6 در برابر خراش،حرارت و فشار

Sayman Digital ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
تست گوشی وان پلاس 6

همانطور که مطلع هستید، گوشی وان پلاس 6 جدیدترین پرچمدار وان پلاس دیروز معرفی گردید و این طور که به نظر می رسد از مشخصات قدرتمندی برخوردار می باشد. بنابه روال عادی همیشه گوشی های پرچمدار مورد آزمایش قرار می گیرند و این پرچمدار نیز مستثنی نخواهد بود. بنابراین در این تست گوشی می خواهیم میزان مقاومت وان پلاس 6 را در برابر حرارت،خراش و فشار بسنجیم.

 

همانطور که در ویدئو مشاهده میکنید، ابتدا از طریق موکت بر محافظ صفحه نمایش آن را به راحتی جدا می شود و سپس در ادامه به میزان مقاومت صفحه نمایش در برابر خراش پرداخته می شود. اگر به ویدئو تست گوشی آشنایی داشته باشید، حتما متوجه این موضوع می باشید که ابزارهایی برای تست مقاومت صفحه نمایش گوشی استفاده می شود و هرکدام یک از ابزارهای شماره گذاری شده اند. خراش عمیق شیشه صفحه نمایش وان پلاس 6 مربوط به اعداد 6 الی 7 می باشد.

در ادامه ویدئو فریم بدنه این پرچمدار مورد آزمایش قرار می گیرد که مشخص می شود از جنس فلز می باشد و همچنین آزمایش کننده، متوجه این موضوع می شود که یک لایه نازک از جنس پلاستیک بین شیشه صفحه نمایش و فریم  طراحی شده است تا از ضربه خوردن گوشی به هنگام افتادن بر روی زمین جلو گیری نماید.

درنهایت به بخش حرارت دادن  می رسیم که بایستی به شما بگوییم که وان پلاس 6 بیست ثانیه دوام می آورد که بسیار قابل تحسین می باشد. همچنین در مورد آزمایش مقاومت این محصول جدید وان پلاس در برابر فشار هم با فشار آوردن به پنل پشتی، گوشی خم می شود ولی نمی شکند. این مقاومت بسیار خوب در برابر فشار به نظر می رسد به خاطر آن لاینه نازک پلاستیک که بین فریم و شیشه طراحی شده است، باشد.

 نظر شما درباره وان پلاس 6 جدیدترین پرچمدار وان پلاس چیست؟

منبع:androidpolice

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

یک نظر در مورد تست گوشی وان پلاس ۶ در برابر خراش،حرارت و فشار

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عالی بینظیر

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی