تست مقاومت گوشی زد فلیپ در برابر خراش، حرارت و فشار

Sayman Digital ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
مقاومت گوشی زد فلیپ

نمایشگر خم نوآوری جدیدی در دنیای گوشی‌ها می‌باشد که اخیرا سامسونگ با تمرکز ویژه‌ای بروی آن، محصولاتی تحت عنوان گلکسی فولد و گلکسی زد فلیپ را معرفی نموده است. اما چیزی که این محصولات را از سایر گوشی‌ها متفاوت می‌کند، بحث آسیب‌‌پذیر بودن نمایشگر آنها می‌باشد. همانطورکه می‌دانید گلکسی فولد اولین گوشی تاشو سامسونگ متاسفانه نتوانست در زمینه مقاومت نمایشگر حرف هایی برای گفتن داشته باشد. اکنون نسل جدید گلکسی Z Flip داریم که به ادعای سامسونگ به نمایشگری از جنس شیشه مجهز شده است و انتظار می رود که صفحه نمایش آن از مقاومت کافی در برابر خراش برخوردار باشد.

بلاگر معروف زک نلسون که مقاومت گوشی‌ها را در برابر خراش،حرارت و فشار مورد ارزیابی قرار می‌دهد، برای اثبات ادعای سامسونگ در استفاده از شیشه، مقاومت گوشی زد فلیپ آزمایش می‌کند که نتایج جالب را در اختیار خواهد گذاشت. برای مشاهده ویدئو ما را در ادامه همراهی نمایید.

دربخش مقاومت گوشی زد فلیپ در برابر خراشیدگی، باید بگوییم که متاسفانه نتایجی مشابه با گوشی‌های تاشونده با صفحه پلاستیکی موتورولا ریزر و گلکسی فولد کسب کرد. همچنین در بخش حرارت، بعد از مدت زمان ۱۵ ثانیه‌ای تماس شعله فندک با صفحه نمایش، پیکسل‌ها دچارسوختگی شد و به حالت استاندارد بازنگشت.

همچنین این بلاگر، با فشردن ناخن خود بروی نمایشگر Galaxy Z Flip، عدم استفاده از شیشه آن را برای چندمین بار اثبات کرد و مدعی این موضوع شد که سامسونگ برای نمایشگر گلکسی زد فلیپ از یک ترکیب هیبریدی از پلاستیک و ذرات میکروسکوپی شیشه استفاده می‌کند.

درادامه تست مقاومت گوشی زد فلیپ به آزمایش نفوذ گرد و غبار به لولای این محصول می‌رسیم. بعد از ریخته شدن گردوغبار بروی نمایشگر و بستن آن، خوشبختانه هیچگونه ذرات خاک از طریق لولا به داخل نمایشگر نفود پیدا نکرد.

درنهایت با خم کردن گلکسی Z Flip در جهت عکس برای بار اول، نتایج رضایت بخشی را به همراه نداشت و فریم نمایشگر دچار آسیب شد. همچنین پنل پشتی نتواست در برابر فشار بیشتر، مقاومت کافی را در اختیار بگذارد.

به نظر شما آینده روشنی در انتظار این گوشی‌های تاشو خواهد بود؟

منبع:Youtube

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی