تست مقاومت گلکسی S21 Ultra: چاقو، آهن و کهکشانی جدید!

احسان نیک‌پی ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
مقاومت گلکسی S21 Ultra

بعد از معرفی گوشی‌های پرچمدار، این محصولات از جنبه‌های مختلف مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرند، از بررسی دوربین و صفحه نمایش گرفته تا کالبد شکافی و تست سقوط و مقاومت بدنه و … . در ویدئو زیر که توسط یوتیوبر مشهور ضبط شده به تست مقاومت صفحه نمایش و بدنه‌ی گلکسی S21 Ultra پرداخته می‌شود و در ادامه ما به توضیح مهم‌ترین بخش‌های آن می‌پردازیم.

مطلب پیشنهادی: ویدئو جعبه گشایی از گلکسی S21 Ultra توسط تیم سایمان دیجیتال

در ابتدا به سراغ مقاومت صفحه نمایش می‌رویم، جایی که با شماره گذاری به روی صفحه به مرور از نمره 1 تا 10 از ابزار خشن‌تری برای نمایشگر‌ استفاده می‌شود تا مشخص شود تا چه شماره‌ای صفحه نمایش گوشی می‌‌تواند از خود مقاومت نشان دهد و خط و خش به روی آن به جا نماند.

در گلکسی S21 Ultra تا شماره 5 هیچ اثری از خط و خش به جا مانده نمی‌باشد، اما در شماره‌ی 6 خط و خش سطحی و در شماره‌ی 7 شاهد خط و خش‌های عمیق هستیم. صفحه نمایش این گوشی از گوریلاگلس Victus استفاده می‌کند و به همین دلیل است که مقاومت خوبی از خوش نشان می‌دهد.

در مرحله بعدی نوبت به فریم آلومینیومی اطراف گوشی می‌رسد که با چاقوی تیز مورد آزمایش قرار می‌گیرد و رنگ آن کنده می‌شود (البته غیر از این هم انتظار نمی‌رود، چون قرار نیست از گوشی به عنوان چاقو تیز کن استفاده شود). جنس قاب پشتی این کهکشانی شیشه می‌باشد و سامسونگ حالت مات را برای آن در نظر گرفته است.

این قاب شیشه‌ای مات مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد، چرا که بعد از خط افتادن به روی آن به وسیله‌ی کلید، سکه، چاقو و … به دلیل مات بودن آن به محض کشیدن دست تقریبا تمام این خط و خش‌ها از بین می‌رود که این نویدبخش مقاومت خوب دستگاه در بلند مدت خواهد بود.

فریم اطراف دوربین‌ها در قاب پشتی اما مانند فریم از آلومینیوم ساخته شده و با ضربه زدن اجسام تیز به آن دچار خط و خش می‌شود. در ادامه ویدئو نیز قاب پشتی باز می‌شود تا از نزدیک‌تر بتوانیم نگاهی به دوربین‌های گلکسی S21 Ultra بیندازیم.

در آخر نیز به سراغ صفحه نمایش و حرارت دادن آن می‌رویم (حقیقتا نمی‌دانم چرا!)، این پرچمدار می‌تواند حدود 45 ثانیه شعله فندک را تحمل کند و آسیب نبیند که در نوع خود عملکرد بسیار خوبی تلقی شده و مقاومت خوب گلکسی S21 Ultra را نشان می‌دهد. از آنجایی که حسگر اثرانگشت این گوشی اولترا سونیک و زیر نمایشگر می‌باشد، قسمتی که انگشت باید برای شناسایی قرار بگیرد، با چاقو و ابزار پر از خط و خش می‌شود، اما همچنان S21 Ultra می‌تواند اثرانگشت را به راحتی شناسایی کند که این هم باز عملکرد کاملا رضایت بخشی می‌باشد.

به اشتراک بذار:

۳ نظر در مورد تست مقاومت گلکسی S۲۱ Ultra: چاقو، آهن و کهکشانی جدید!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام
من اگه اونجا بودم …
وقتی که اون چاقوی تیز رو می‌خواست بکشه ب فریم گوشی قشنگ یکی می‌خوابوندم زیر گوشش!!
خیلی رو اعصابم بود…..
چطور دلش اومد😔😔😢

حیف اون گوشی😓😓😓

در مرحله آخر قاب گوشی باز نمیشه این نوعی گلس هست که شکلش شبیه به باز شده گوشیهاست و تقریبا زاک در بیشتر ویدئو هایی که میگیره این گلس های چاپی رو استفاده میکنه

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی