تست مقاومت هواوی پی 20 پرو در برابر خمیدگی، خراش و سوزاندن

Sayman Digital ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
تست مقاومت پی 20 پرو

هواوی پی 20 پرو یکی از آخرین پرچمداران هواوی می باشد که در این ویدئو مقاومت آن در برابر خم شدن، خراش برداشتن و سوزاندن مورد آزمایش قرار می گیرد. این پرچمدار در ابتدا آزمایش، شروع خوبی را داشت ولی در انتها تست نتیجه آنچنان رضایت بخش نبود.


همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، ابتدا مقاومت پی 20 پرو را در برابر خراش تست می شود. آزمایش کننده، ابزارهای های خود با توجه به مقاومت صفحه نمایش، در سه رده دسته بندی نموده است. به طوری که رده سوم مربوط به پلاستیک، رده ششم مربوط به Tempered Glass ، رده هشتم مربوط به سفایر و رده 10 مربوط به الماس است.

صفحه نمایش P20 Pro در رده ششم، خراش های سطحی برمی دارد ولی در رده 7 خراش های عمقی به وضوح دیده می شود. هواوی محافظ صفحه نمایش پلاستیکی را برای این گوشی در نظر گرفته است و هیچگونه ادعایی بر استفاده از گلوریا گلس در پنل صفحه نمایش ندارد و این پنل فقط به محافظ Tempered Glass مجهز شده است. درادامه اسپیکر دایره شکل پی 20 پرو مورد آزمایش قرار می گیرد و چنانچه در ویدئو مشاهده می کنید، دچار خراش هایی می گردد و همچنین کلید هوم آن را نیز با کاتر خراش داده ولی خوشبختانه هیچ آسیبی نمی بیند. در ادامه آزمایش کننده سراغ فریم این گوشی می رود که با خراش دادن آن، تمامی فریم آن آسیب می بیند.

در بخش بعدی تست مقاومت گوشی P20 Pro به پنل پشتی مراجعه می شود که از قسمت دوربین های سه گانه شروع می شود. همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید پنل پشتی از یک پوشش شیشه ای تشکیل شده است و دوربین ها و لوگو هواوی در زیر آن قرار گرفته اند و هیچ آسیبی نمی بیند. بعد از تست مقاومت گوشی در برابر خراش، نوبت به سوازندن صفحه نمایش می رسد. در این آزمایش، صفحه نمایش P20 Pro تنها مقاومت می کند. به طوری که شما یک لکه سفید رنگ را بر روی آن مشاهده می نمایید و حتی زمان خاموش بودن گوشی، این لکه محسوس می باشد.

در آخر نوبت تست مقاومت در برابر خم شدن گوشی می باشد و شما در ویدئو مشاهده خواهید کرد که چه اتفقی برای گوشی می افتد.

منبع:GSMArena

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری دارید؟

نظرات بیشتر نظرات کمتر
×
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۷ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی