تست سقوط گلکسی نوت 9 و آیفون 10 اس مکس

Sayman Digital ۱۲ مهر ۱۳۹۷
تست سقوط

تست سقوط گلکسی نوت 9 و آیفون  اس 10 مکس

همانطور که به خاطر دارید، اپل سال قبل هنگام معرفی آیفون 10 مدعی استفاده از مقاوم ترین شیشه شده بود و امسال نیز زمان معرفی آیفون 10 اس مکس و 10 اس به مقاوم تر شدن شیشه آن اشاره کرده است که در این ویدئو می خواهیم ادعای این کمپانی بزرگ در رقابت با آخرین پرچمدار سامسونگ گلکسی نوت 9 به چالش بکشیم.

ساختار بدنه هر دو گوشی از ترکیب دو ماده فلز و شیشه می باشد؛ با این حال نوع آن ها در هر گوشی متفاوت است. پشت و جلوی گلکسی نوت 9، از جنس گوریلا گلس 5 می باشد؛ با این حال سامسونگ ضخامت شیشه جلویی را افزایش داده است تا مقاومت گوشی افزایش یابد. فریم دور گوشی هم از جنس آلومینیوم است که در نوت 9 ظاهری تقریبا مات به خود گرفته است.

در طرف دیگر، آیفون 10 اس مکس حضور دارد که شرکت اپل در بدنه آن از شیشه های ساخت خود استفاده کرده است و ادعا می کند که محکم ترین شیشه ساخته شده در بین تمام اسمارتفون ها می باشد و فریم دور گوشی هم از جنس استیل می باشد که به نظر می رسد مقاومت آن بیشتر از آلومینیوم است.

این تست سقوط به طور کلی از 4 قسمت اصلی تشکیل شده است:

  1. مقایسه ی مقاومت پشت هر دو دستگاه
  2. مقایسه ی مقاومت فریم هر دو دستگاه
  3. مقایسه ی مقاومت شیشه ی محافظ نمایشگر
  4. در این مرحله نیز سقوط از ناحیه ی نمایشگر تا مرحله ی از کار افتادن ادامه می یابد.

ویدئوی تست سقوط گلکسی نوت 9 و آیفون Xs Max

همانطور که در ویدئو مشاهده نمودید، هر دو گوشی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بودند و حتی آیفون 10 اس مکس تا قبل از مرحله از کار افتادن صفحه نمایش، دارای مقاومت بیشتری نسبت به نوت 9 بود. اما در آخرین مرحله با از کار افتادن قسمتی از صفحه نمایش iphone Xs Max، برنده این رقابت را می توان گلکسی نوت 9 اعلام کرد.

منبع:Youtube

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی