به روزرسانی برنامه گوگل مپس با قابلیت شخصی سازی آیکون ها

Sayman Digital ۲۹ اسفند ۱۳۹۴
به روزرسانی برنامه گوگل مپس

ویژگی آخرین به روزرسانی برنامه گوگل مپس

این به روزرسانی یکی از به روزرسانی هایی است که مدت زمان بسیار طولانی منتظر آن بودیم که در نهایت گوگل مپس آن را منتشر نمود. اکنون شما می توانید مکان مورد نظر خود را با آیکون مرتبط با خود آن تگ کنید. قبلا همه مکان های مورد دلخواه شما با علامت ستاره مشخص می شد برای مثال مکان منزل خود را و یا محل کار را نیز با علامت ستاره نمایش می داد. اکنون نقشه خود را آن طور که دوست دارید و متعلق به خود می دانید طراحی کنید. این بروزرسانی فعلا برای کاربران اندرویدی ارائه شده است.

pasted-image-0-7

گوگل با ارائه دادن آیکون های رنگی به شما حق انتخاب های بسیار متنوعی را می دهد. به طوری که شما می توانید تگ منزل خود را با یک قلعه و یا کابین و حتی به صورت کشتی نمایش دهید. این طور که به نظر می رسد این آیکون های جذابیت خاصی به برنامه گوگل مپس می بخشند.

یکی از اهداف این به روزرسانی، واقعی جلوه دادن بیشتر مکان مورد در نظر در یک نگاه می باشد. به طوری که اگر شما یک آیکون برای نمایش مکان منزل و یا محل کار خود انتخاب می کنید، باعث می شود که آن را سریع تر پیدا کنید و با امنیت بالا در مسیر خود سفر کنید. استفاده از این آیکون ها به شما بستگی دارد. در هر صورت بهتر است بدانید که تجربه رنگی و شخصی را با این به روزرسانی برنامه گوگل مپس در پیش رو خواهید داشت.

اگر بخواهید بیشتر با مزیت این قابلیت آشنا شوید، با کلیک کردن بر روی لینک زیر می توانید آخرین نسخه این برنامه از فروشگاه پلی استور گوگل دانلود کنید. در این میان شما می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

لینک دانلود برای اندروید

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی