اپل اپرپاد پرو جدید احتمالا ماه آینده معرفی شود

Sayman Digital ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
اپل اپرپاد پرو جدید

اپل اپرپاد پرو جدید هدفونی است که اخیراً شایعات آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود و یکی از افشاگرهای معروف (Prosser) در کانال یوتیوب مدعی شده است که این هدفون جدید احتمال ماه آینده معرفی شود. البته درباره زمان عرضه هنوز با قطعیت نمی‌توان چیزی گفت. در صورت عرضه ایرپاد پرو جدید، شاید سؤالاتی مانند اینکه مشخصات آنچه چیزهایی خواهد بود و آیا شبیه به ایرپاد پرو خواهد بود یا همان نسل سوم ایرپادهای معمولی است در ذهن شما شکل خواهد گرفت. برای دریافت پاسخ سؤالات، ما را در ادامه همراهی نمایید.

هدفون جدید نسخه لایت ایرپاد پرو می‌باشد یا نسل سوم ایرپادهای معمولی

قبل از اینکه بخواهیم به مشخصات شایعه شده درباره این هدفون جدید اپل بپردازیم، این نکته گفتنی است، در ماه فوریه شایعاتی توسط خبرگزاری تایوانی DigitTimes منتشر شد که در گزارش خود تنها به نام اپل ایرپاد پرو لایت اشاره‌کرده و هیچ‌گونه اطلاعاتی از مشخصات آن اشاره نکرده بود. لذا هنوز مشخص نیست که این هدفون جدید اپل نسل سوم ایرپادهای معمولی اپل خواهد بود و یا عضو جدیدی از خانواده ایرپاد پرو خواهد شد.

مشخصات اپل اپرپاد پرو جدید

درباره مشخصات اپل اپرپاد پرو جدید لازم است بدانید که در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره ویژگی‌های آن در اختیار نمی‌باشد و تنها چیزی که منابع غیررسمی مدعی می‌شوند این است که زبان طراحی آن شبیه به ایرپاد پرو خواهد بود و احتمالاً از قابلیت حذف صدای محیط برخوردار نباشد.

همچنین این افشاگر مدعی شده است که در ماه آینده شاید در کنار این هدفون شاهد معرفی مک بوک پرو 13 اینچ باشیم. با این وجود، در حال حاضر هیچ کدام از محصولات نامبرده از سمت منابع رسمی تایید نشده اند ولی با انتشار شایعات جدید، احتمال اضافه شدن آنها به خانواده های این دو محصول بیشتر می‌شود.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

یک نظر در مورد اپل اپرپاد پرو جدید احتمالا ماه آینده معرفی شود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاش اطلاعات بیشتری در این مورد میدادین.خیلی خوب میشد تخصصی بررسی کنید.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی