اوپو و شیائومی دوربین های زیر نمایشگر را نمایش دادند

mahdi ۱۳ خرداد ۱۳۹۸
دوربین

اخیرا شرکت های سازنده گوشی های هوشمند به دنبال مخفی کردن دوربین سلفی گوشی های خود هستند. مکانیزم پاپ آپ بین گوشی های چینی رایج شده است و دوربین های جدید در گوشی هایی مثل ذنفون 6 با طراحی متفاوت مشاهده شد ولی اکنون دو شرکت اوپو و شیائومی به یک راه حل غیر مکانیکی دست یافتند و آن دوربین داخل نمایشگر می باشد.

اخیرا مدیر عامل شرکت اوپو ویدئویی در شبکه اجتماعی منتشر کرده است که فاقد بریدگی می باشد و در عین مخفی بودن دوربین سلفی، شاهد عکسبرداری آن بودیم. همچنین برای اطمینان بیشتر کاربران، شخص مورد نظر انگشت خود را روی دوربین قرار داد تا بدین ترتیب وجود این دوربین را ثابت نماید.

عدم استفاده از تجهیزات متحرک باعث شده است تا کاربران دیگر نگران خرابی آن قطعات نباشند. با این وجود مدیر عامل این شرکت اعلام کرده است که این فناوری هنوز در مراحل اولیه خود می باشد و کیفیت دوربین در حد دوربین های نرمال نمی باشد. همچنین می گوید” هیچ تکنولوژی در ابتدا کامل و بدون نقص نیست”

هنوز زمان دقیق عرضه این گوشی به بازار مشخص نشده است و شایعات بر این دلالت دارد که از مدتی قبل تر رقیب اصلی اوپو یعنی ویوو نیز مشغول توصعه گوشی هایی با این تکنولوژی می باشد.

بعد از انتشار ویدئو اوپو، شیائومی نیز ویدئویی منتشر کرد که نوعی معرفی از دوربین جدید زیر نمایشگر بود. ظاهرا این ویدئو ماه پیش ضبط شده و در آن شاهد استفاده از این دوربین در یک نوع شیائمی می 9 هستیم. شیائومی نیز تاریخ دقیقی از رونمایی این گوشی خود اعلام نکرده است و در ادامه می توانید ویدئو منتشر شده آن را تماشا کنید.

منبع: ENGADGET

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی