هک تلگرام را چگونه انجام دهیم ؟

سایمان دیجیتال ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
هک تلگرام

تاریخچه ساخت تلگرام

برنامه ی تلگرام در سال 2013 توسط دو برادر روسی با نام های نیکولای و پاول دورف ساخته شد، دو شخصی که پیش از این مورد نیز توانسته بودند با راه اندازی شبکه ی اجتماعی وی کی برای کشور های روس زبان، محبوبیت بالایی پیدا کنند. پس از آنکه  مدیریت این شبکه ی اجتماعی به دست دولت افتاد، مجبور شدند آن را رها کنند. نیکولای و پاول عقب نکشیده و این بار سعی دیگری کردند، نیکولای سعی در توسعه ی پروتکل MTPROTO که پایه اصلی برنامه ی پیام رسانی است کرده و پاول نیز سعی در تامین هزینه های مالی به کمک پایگاه داده مشهور Digital Fortress LLC کرد، 

چگونگی هک تلگرام

جالب است بدانیم پاول دورف، از سال 2013 الی سال 2014 به شخصی که بتواند تلگرام را هک کند، جایزه ای به ارزش 75.000.000 میلیون دلار امریکا خواهد داد، به این شکل که او اعلام کرد روزانه از طرف شخصی به نام پاول با شماره ی (0079112317383)  به شخصی به نام نیک با شماره ی (0079218944725)  یک پیام حاوی یک ایمیل مخفی می فرستد. شخصی که بتواند یک ایمل به ایمیل مخفی موجود در پیام بفرستد یعنی توانسته است، امنیت برنامه ی تلگرام را شکسته و به اصطلاح آن را هک کند. پاول دورف به این مورد نیز اشاره کرده بود که شخصی که ایمیل را ارسال می کند، باید در ایمیلش اطلاعات زیر را درج کند:

  • متن کامل پیام مخفی ارسال شده
  • شماره حساب برای دریافت جایزه هک تلگرام
  • چگونگی انجام نفوذ و هک تلگرام

ترافیک رمزدار حساب تلگرام آقای پاول به صورت عمومی برای دانلود و ذخیره در این لینک وجود دارد.

جایزه را چه کسی برد ؟

پس از اتمام این دوسال هیچ شخصی نتوانست به این جایزه دست یابد. یکبار دیگر تکرار می کنم، در سرتاسر کره ی خاکی، شخصی نتوانست این جایزه را تصاحب کند چرا که هیچ هکری نتوانست به نوع رمزگذاری برنامه ی تلگرام و یا عوامل سازنده ی آن دست یابد.

این چالش در سال 2015 با جایزه ای بسیار بیشتر از سال پیش و حالتی ساده تر نیز برگزار شد که مجدد هیچ شخصی نتوانست جایزه و عنوان هکر تلگرام را نصیب خود کند.

توجه

  • به هیچ عنوان فریب افرادی که در فضای مجازی، سعی در فروش برنامه های هک تلگرام می کنند، را نخورید. همچنین برنامه ای وجود ندارد.
  • همواره به یاد داشته باشید، هیچگاه، مجدد تاکید میکنم، هیچگاه تلگرام یا افرادی وابسطه به تلگرام از شما اطلاعات شما یا کد های امنیتی ارسالی از سمت تلگرام را نمی خواهند. پس دقت کنید افرادی که با حساب جعلی یا نام تلگرام سعی در گرفتن این اطلاعات از شما می کنند، نتوانند شما را فریب دهند.

اطلاعات و آموزشهای بیشتر در کانال تلگرام سایمان دیجیتال (@saymandigital)

منبع: Telegram

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

۲ نظر در مورد هک تلگرام را چگونه انجام دهیم ؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عکس

درود خدمت شما
متاسفانه متوجه منظور شما نشدم، لطفا کمی بیشتر توضیح بدید. سپاسگذارم

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی