Premiere Clip- بهترین ویرایشگر ویدئویی اندروید

برنامه Premiere Clip

دقیقا نمی دانم چگونه اما باید به شما اعلام کنم برنامه Adobe Premiere Clip (ادوبی پریمیر کلیپ) پخش شده و به صورت غیر قابل باوری در حال رشد است. آیا شما هم اطلاع دارید که یکی از قویترین برنامه های ویرایش فیلم تحت عنوان Premiere Clip (پریمیر کلیپ)، نامی آشنا برای همه ی افرادی که تابه حال سعی کرده اند حداقل یک بار توسط کامپیوتر خود دست به ویرایش و مونتاژ فیلم بزنند، در 22 دسامبر 2015 برای سیستم عامل اندروید نیز به عرضه در آمد ؟

در واقع باید گفت، مدت زمانی طولانی است که سیستم عامل اندروید از کمبود یک ویرایشگر حرفه ای فیلم رنج می برد، بسیاری از این قبیل برنامه ها تنها می توانند یه تیکه از یک فیلم را ببرند (به اصطلاح کات کنند) و یک اسلاید شو درست کرده و نهایتا یک موسیقی بر روی آن تنظیم کنند. هنگامی که صحبت از برنامه ای می شود که قابلیت های ویرایش حرفه ای و یا تخصصی تری داشته باشند، این گونه برنامه ها پر می شوند از تبلیغاتی که تنها منجر به عدم استفاده از آنها خواهد شد.

ویژگی های  Premiere Clip

پس از نصب برنامه Premiere Clip که می توان آن را همان Adobe Premiere Clip نیز خواند، شما می توانید ویدیو ها را ویرایش یا پاکسازی کرده، افکت هایی همراه با صوت اضافه کرده و همچنین بسیاری از قابلیت های دیگر برای ایجاد کردن یک کلیپ ویدویی عالی لذت ببرید. می توان از مهمترین ویژگی های Premiere Clip به موارد زیر اشاره کرد:

  • ویدیو خودکار ساز

کافی است یک کلیپ صوتی را انتخاب کرده و تصاویری را انتخاب کنید، این برنامه بصورت غیر قابل باوری تصاویر شما را با موسیقی تنظیم کرده و برای شما یک فیلم خودکار خواهد ساخت، شما می توانید بلافاصله ویدیوی ساخته شده ی خود را به اشتراک بگذارید و یا مستقیم آن را به ویرایشگر حالت آزاد Premiere Clip و یا همان Freeform editor بفرستید و شخصی سازی بیشتری را انجام دهید.

  • نصب و راه اندازی ویدئو های قدرتمند

کلیپ و عکس های مورد نظر با درگ و دراپ کردن آن طور که می خواهید مرتب نمایید و بخش هایی را که به آن نیاز ندارید حذف کنید. ویدئو ایجاد شده خود را با تویک های نوری تنظیک کنید و از افکت های اسلوموشن بهره ببرید. ویژگی Sync to Music (هماهنگی با موسیقی) اجازه می دهد ویدئو شما دارای ریتم یکسان با موسیقی داشته باشد.

  • اضافه کردن موسیقی

برای اضافه کردن موسیقی می توانید از اپلیکیشن ها و یا موسیقی مورد نظر خود استفاده کنید. ویژگی صدا هوشمند موجب یکنواختی و هارمونیزه شدن موسیقی کلیپ های ویدئویی می گردد.

  • اشتراک گذاری بسیار راحت

ویدئو های ایجاد شده خود را می توانید در گالری تصاویر ذخیره نمایید. شما می توانید آن را در شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر و یا یوتیوب به اشتراک بگذارید.

لینک دانلود در پلی استور

پست های مرتبط:

اپلیکیشن AppLock برنامه های شما را با اثر انگشت قفل می کند

برنامه های خود را با اثر انگشت قفل کنید.

امروزه حسگر اثر انگشت در دستگاه  های هوشمند به عنوان...

نرم افزار آواست برای اندروید

نرم افزار آواست آنتی ویروسی برای اندروید

نرم افزار های ضد ویروس یکی از بهترین نرم افزارها...

معرفی پنج برنامه رایگان ضروری برای هر خانواده هدفمند

معرفی پنج برنامه رایگان ضروری برای هر خانواده هدفمند

ارتباطات یکی از کلید های موفقیت خانواده می باشد و...