برنامه های خود را با اثر انگشت قفل کنید.

اپلیکیشن AppLock برنامه های شما را با اثر انگشت قفل می کند

امروزه حسگر اثر انگشت در دستگاه  های هوشمند به عنوان یک قابلیت عادی به شمار می آید و تا حدودی می توان عملکرد خوبی را از آن ها مشاهده کرد. درحالتی که این حسگرها  با قفل کردن تلفن همراه  و اجازه دسترسی ندادن به سایر افراد برای ورود به تلفن همراه ، امتحان خود را در تامین امنیت گوشی پس داده اند، بنابراین چرا نتوانیم از این قابلیت برای حفاظت از اپلیکیشن ها و اطلاعات خود استفاده کنیم؟

بعضی از اپلیکیشن ها پیشنهاد لایه های بیشتری از امنیت را می دهند اما در مورد این اپلیکیشن که می خواهیم به شما معرفی کنیم، صدق نمی کند. شاید از معرفی این اپلیکیشن که AppLock  نام دارد،هیجان زده شوید. زیرا همان طور که در شکل بالا مشاهده می کنید این اپلیکیشن، برنامه های شما را قفل و ایمن می کند و تنها با اثر انگشت شما قابل باز شدن می باشد.

اپلیکیشن AppLock برنامه های شما را با اثر انگشت قفل می کند

چگونه با اثر انگشت برنامه های خود را قفل کنیم؟

به این معنی است که اگر می خواهید که از دسترسی سایر افراد به برنامه های خود مانند واتس اپ، لاین، اسکایپ و… جلوگیری کنید، فقط کافی است که اپلیکیشن AppLock را فعال کنید و زمانی که برنامه هایی را که در قسمت بالا ذکر کردیم را باز کنید، با یک صفحه آبی رنگ مواجه می شوید که  اثرانگشت شما را می خواهد. تا این قسمت بررسی اپلیکیشن بسیار خوب بوده است اما اکنون می حواهیم راجب نقاط آزاردهنده آن صحبت کنیم.

اول بهتر است بدانید که این اپلیکیشن رایگان می باشد و این خبر خوشی برای ما ایرانی ها است، اما خبر بد این است که یک بنر در این اپلیکیشن وجو دارد که در قسمت بالای آن ظاهر می شود به طوری که هیچ گونه راهی وجود ندارد که این بنر را حذف کرد. اگرچه این طور به نظر می رسد که این بنر به حالت تبلیغاتی باشد ولی باز هم اگر شما از آن چشم پوشی می کنید می توانید برای دانلود به پلی استور گوگل سر بزنید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط:

بدافزار اندروید

بدافزار جدید در کمین آندروید

شایدقربانی بعدی این بدافزار اندروید شما باشد .. !! شما...

معرفی پنج برنامه رایگان ضروری برای هر خانواده هدفمند

معرفی پنج برنامه رایگان ضروری برای هر خانواده هدفمند

ارتباطات یکی از کلید های موفقیت خانواده می باشد و...

هفت راهکار تامین امنیت تلفن همراه

7 اشتباهی که در مورد امنیت تلفن همراه انجام می دهیم- بخش دوم

در بخش اول این موضوع به گام هایی از اشتباهاتی...