راهنمای خرید از سایت سایمان دیجیتال

خرید از فروشگاه اینترنتی سایمان دیجیتال بسیار آسان می باشد. فقط کافی طبق ویدئو راهنمای خرید، مراحل را به ترتیب دنبال نمایید. برای مشاهده ویدئو، در ادامه ما را همراهی نمایید.

مراحل راهنمای خرید

مرحله اول:

همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید، برای شروع بایستی با جست و جوی محصول خود از طریق فهرست دسته بندی یا نوار جست و جو، بروی آن کلیک نمایید تا وارد صفحه محصول گردید. سپس بعد از اینکه وارد صفحه محصول شدید، رنگ و گارانتی مورد نظر خود را انتخاب کنید و در ادامه بروی آیکون آبی رنگ خرید کلیک نمایید.

مرحله دوم:

بعد از کلیک بر روی آیکون آبی رنگ، شما وارد سبد خرید خود شده و از آن قسمت می توانید اطلاعات مربوط به محصول خود را مشاهده نمایید. در ادامه با اسکرول کردن صفحه به سمت پایین مشخصات و اطلاعات خود را جهت تکمیل سفارش وارد کنید. (دقت کنید، در صورتی که عضو سایت سایمان دیجیتال شوید، دیگر نیازی به وارد کردن دوباره اطلاعات خود نیستید. اما اگر به عنوان مهمان از سایت خریداری نمایید، بایستی اطلاعات خود را هربار ثبت کنید.)

مرحله سوم:

در مرحله آخر با کلیک کردن بر روی آیکون آبی رنگ ثبت سفارش، فرآیند سفارش خود را تکمیل نموده و کد سفارش محصول خریداری شده را از طریق ایمیل و اس ام اس دریافت کنید.تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۸ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی