ویژگی های جدید اینستاگرام در قسمت کامنت،Live،استیکر

Sayman Digital ۶ مهر ۱۳۹۶
ویژگی های جدید اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد که به مناسبت رد شدن از مرز 800 میلیون کاربر، یک سری ویژگی های کاربردی ارائه نموده است. خالی از لطف نیست نگاهی به این ویژگی ها داشته باشیم.

بهبود بخشی قسمت کامنت

اگر به خاطر داشته باشید قبلا در اینستاگرام همه افراد می توانستند برای یکدیگر کامنت بگذارند که شاید این امر به لحاظ حریم خصوصی، برای کاربران ناخوشایند بوده و ابراز نارضایتی می نمودند. اکنون این مشکل به لطف به روزرسانی اینستاگرام حل شده است و شما می توانید در قسمت تنظیمات کامنت، فقط به فالوورهای خود و یا کسانی که شما فالو کرده اید اجازه کامنت گذاشتن برای پست های خود دهید. حتی جالب است که می توانید برخی افراد را بلاک نمایید.

به روزرسانی ویدئو زنده (live Stream)

قابلیت ویدئو زنده (live Stream) که اخیرا در اینستاگرام ارائه شده، به افراد این امکان را می دهد که ویدئو خود را در همان لحظه تهیه و در اینستاگرام به صورت زنده پخش نمایند. اکنون یکی دیگر از به روز رسانی در این برنامه مربوط به ویدئو زنده می باشد. در صورتی که افراد در موقعیت های اوژانسی و یا کمک خواستن باشند، برنامه اینستاگرام می تواند صفحه ای از پیشنهادات از جمله تلفن های اورژانسی و یا زنگ زدن و پیام فرستادن به کسی را ارائه نماید.

استیکرهای جدید استوری

آخرین ویژگی در این به روزرسانی اینستاگرام به آن اشاره  می کنیم، استیکرهای مربوط قسمت استوری است.

منبع:GSM

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی