نسخه وب برنامه Inbox به ایمیل های شما پاسخ می دهد.

Sayman Digital ۲۷ اسفند ۱۳۹۴
نسخه وب برنامه inbox

برنامه اینباکس (Inbox) چیست؟

برنامه اینباکس (Inbox) براساس صندوق ورودی جی میل ساخته شده است و از امکانات بسیار جذاب و پرکاربرد برخوردار می باشد. جالب است بدانید که از بخش های مختلف مانند: یادآور، خرید، سفرها تشکیل شده است. این برنامه قادر است که ایمیل های دریافتی شما را سازماندهی کند و حتی شما می توانید پیام های دریافتی خود را بدون باز کردن ایکیل خود در یک نگاه مشاهد کنید.

ویژگی بسیار جذاب برنامه اینباکس (Inbox)

یکی از جالب ترین ویژگی های  برنامه اینباکس  (Inbox )گوگل و یا همان برنامه صندوق مدیریت ایمیل (mailbox-management) در نسخه موبایل، برای نسخه تحت وب این برنامه نیز منتشر شده است.  در نسخه موبایل این برنامه پاسخ گویی هوشمند  Smart Reply از قابلیت اسکن کردن ایمیل های ورودی و پاسخ های معقولانه به ایمیل ها به صورت زبان مادری برخوردار می باشد. اکنون این قابلیت ها برای نسخه تحت وب این برنامه نیز قابل دسترس است. بنابراین با معرفی کردن یک راهکار ساده به کاربران اجازه می دهد بدون زحمت تایپ کردن به ایمیل های خود پاسخ بدهند.

در مراحل اول این پروژه، پاسخگویی هوشمند با جملات ساده مانند متشکرم (thank you) پیشنهاد می شود ولی به مرور زمان، با استفاده از ویژگی آموزه های ماشین قادر می باشد پاسخ های پیچیده تر را ارائه نماید. این قابلیت برنامه اینباکس ابتدا پاسخ مناسب را انتخاب می کند و سپس به شما اجازه می دهد قبل از ارسال ایمیل، آن را ویرایش نمایید. به این معنی که اگر تصمیمی به استفاده از این ویژگی گرفته اید متن های شما همانند متن های یک ربات نخواهد بود. برنامه اینباکس (Inbox) هنوز راه خیلی طولانی را در پیش دارد تا بتواند جایگزین برنامه استاندارد جی میل گردد. اما قابلیت پاسخگویی هوشمند برنامه اینباکس این طور به نظر می رسد، مورد محبوبیت واقع شده است. بنابر گفته های گوگل 10 درصد از پاسخ های ایمیل از طریق برنامه اینباکس انجام می گیرد.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی