معرفی برند و لوازم خانگی درما (Deerma)

پارسا جهانبانی ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

اگر اسم لوازم خانگی درما (Deerma) به گوشتان خورده باشد، احتمال این‌که تعریف آن را شنیده باشید کم نیست. برندی که در کمتر از یک دهه موفق شد اعتبار خوبی هم در خانه پر جمعیت خود، چین، بدست بیاورد و هم در بازار جهانی شناخته شود. اگر می‌خواهید بیشتر با این برند و محصولاتشان آشنا شوید با ما همراه باشید.

آغاز کار و موفقیت‌ها

شرکت درما در سال 2011 آغاز به کار کرد. طولی نکشید که لوازم خانگی درما که در آن زمان عمدتاً مرطوب کننده هوا و جاروبرقی بود، در کشور چین مورد توجه قرار گیرد. هفت سال مستمر رشد درآمد سالانه و ورود به فهرست صد برند آنلاین برتر چین گواهی بر موفقیت درما در مدت زمان کم هستند.

بخش تحقیقاتی و علمی این شرکت موفق به دریافت دو جایزه iF Product Design Award و AWE Award شده است. همین توجه درما به کیفیت محصولات خود باعث شد توسط سرمایه‌گذاران داخلی (CITICPE) دیده شود. در نتیجه سرمایه‌گذاری‌ها، موفق شد در سال 2018 پس از موفقیت‌های تجاری و تبلیغاتی در سال 2017، وارد بازار جهانی شود.

یک محصول خوب نه تنها راه حلی برای یک مشکل ارائه می‌کند، بلکه پاسخی برای عواطف کاربر، سلایق او و استفاده او است. لوازم خانگی درما سبک زندگی‌ای خلق می‌کنند که کاربران از محصولات ما انتظار دارند. طرح‌های کاربر-محور ما جایی برای ۹ از ۱۰ ها نمی‌گذارند. ما رفتار کاربر را برای طراحی دستگاه‌های جدید، به خوبی مطالعه می‌کنیم.

برند درما

آینده درما

این شرکت هدف خود برای آینده را گسترش سلطه خود در بازار جهانی اعلام کرده است. همچنین انتظار می‌رود شاهد همکاری‌های بیشتری میان درما و اژدهای دیگر چین، شیائومی باشیم. همکاری که باعث افزایش شناخت از لوازم خانگی درما در کشورهای دیگر، از جمله ایران شده است و به خلق محصولات جذابی منجر شده است. برای مثال می‌توانید معرفی اتوبخار چند منظوره شیائومی درما را مطالعه کنید.

لوازم خانگی درما در ایران

از میان محصولات گسترده و متنوع درما، می‌توان تعداد خوبی از آن‌ها را در کشورمان پیدا کنیم. از مخلوط ‌کن، ساندویچ ساز، انواع جاروبرقی، جاروشارژی و بخارشوی تا جارو و تی، و البته مرطوب کننده هوا درما را می‌توانید از سایمان دیجیتال تهیه کنید.

فهرست این محصولات به اینجا ختم نمی‌شود، و می‌توانید باقی محصولات درما را با لمس/کلیک روی دکمه زیر مشاهده کنید.

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی