تماشای ویدئوی تست نمایشگر گلکسی فولد

mahdi ۱۰ فروردین ۱۳۹۸
گلکسی فولد

گلکسی فولد شروع جهت گیری جدید در بازار گوشی های هوشمند می باشد، اما سوالاتی در مورد استقامت نمایشگر این گوشی مطرح است که به گفته شرکت سامسونگ این گوشی از لحاظ استقامت هیچ مشکلی نخواهد داشت.

گلکسی فولد می تواند به مدت 5 سال مورد استفاده قرار گیرد

شرکت سامسونگ به منظور تضمین کیفیت نمایشگر گلسی فولد، این دستگاه را در چندین مرحله آزمون های قابل اطمینان تست کرده است. یکی از این تست ها دوام 7 روزه بود که برای اطمینان از کیفیت لولای این دستگاه به کار رفته است.

تست مطرح شده در این مطلب، تست تا شوندگی (Folding) نام دارد که با استفاده از ماشین های مخصوص طراحی شده است و همان طور که در ویدئوی زیر می بینید، گلکسی فولد را بدون هیچ وقفه ای و پشت سر هم باز و بسته می کند. از این طریق، سامسونگ اطمینان می دهد که این دستگاه میتواند به تعداد 200.000 مرتبه بدون هیچ گونه مشکلی باز و بسته شود که مطابق این آمار، گلکسی فولد قادر است 5 سال بر اساس میانگین روزانه 100 مرتبه باز و بسته شدن، مورد استفاده قرار گیرد.

کاملا طبیعی است که سامسونگ تمام ویدئو تست را به دلیل زیاد بودن مدت فیلم در اختیار قرار نداده است، اما یک کلیپ 34 ثانیه ای کوتاه از این تست در دسترس می باشد که صحت این موضوع را تایید می کند.

گلکسی فولد برای اولین بار در تاریخ 26 آوریل به دست مصرف کنندگان می رسد، اما این انتشار اولیه برای ایالات متحده می باشد. مدل 4G این دستگاه 1980$ هزینه خواهد داشت و همچنین نسخه دیگر این گوشی که از مودم 5G پشتیبانی می کند، در دسترس خواهد بود که هنوز قیمت گذاری نشده است. گفتنی است گلکسی فولد در 4 رنگ سیلور، مشکی، سبز و آبی وارد بازار خواهد شد و نکته جالب دیگر این است که این گوشی به آسانی در دسترس نخواهد بود چراکه به گفته شرکت سامسونگ، این گوشی به تعداد 100.000 دستگاه در هر ماه تولید خواهد شد.

منبع: +

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی