تست مقاومت گوشی زد فیلیپ و موتورولا ریزر

Sayman Digital ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
مقاومت گوشی

مقاومت گوشی یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای خرید گوشی می‌باشد و عموم افراد علاقه دارند قبل از اقدام به خرید، آن را ارزیابی کنند. همچنین این موضوع زمانی از اهیمت بیشتری برخوردار می‌گردد که گوشی از قیمت بسیار قابل توجهی بهره می‌برد. از این رو، اکثرا علاقمندان به دنیای گوشی، از ویدئوهای ساخته شده مرتبط با این زمینه استقبال می‌کنند و روز به روز شاهد افزایش این نوع محتواها در اینترنت هستیم.

جالب است بدانید که با ورود گوشی‌های تاشو به بازار و ارائه فناوری نمایشگر خم، میزان مقاومت این نوع از محصولات برای طرفداران بسیار جذاب خواهد بود. زیرا نمایشگرهای خم از آسیب‌پذیری بسیار بالایی برخوردارند و حتی نمی توانند دربرابر آسیب های سطحی مقاوم باشند. گلکسی فولد نمونه‌ی بارزی از این دسته محصولات می‌باشد که در تست‌های انجام شده،نمایشگر آن حتی با ناخن دچار آسیب شد. اکنون می‌خواهیم مقاومت جدیدترین گوشی‌‌های تاشو موتورولا ریزر و سامسونگ گلکسی زد فیلیپ را ارزیابی کنیم. برای مشاهده ویدئو ما را در ادامه همراهی نمایید.

این آزمایش مقاومت گوشی در سه مرحله انجام می‌گیرد:

  1. هردو گوشی در حالت بسته از ارتفاع کم سقوط می کنند.
  2. هر دوگوشی در حالت باز از سمت نمایشگر و از ارتفاع بالاتر سقوط می کنند.
  3. هردو گوشی در حالت نیمه باز از سمت پنل پشت و هم ارتفاع با مرحله دوم سقوط می‌کنند.

همانطور که در ویدئو مشاهده کردید، پنل شیشه‌ای پشت هردو گوشی دچار آسیب شدند ولی میزان آسیب‌پذیری در هریک متفاوت می‌باشد. گوشی موتورولا در این مرحله عملکرد بهتری را ارائه کرد و شکستگی های کمتری را در پنل شیشه‌ای آن شاهد هستیم. اما از طرف دیگر، زد فیلیپ نتوانست این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارد و پنل پشتی آن آسیب‌های شدیدی به خود دید. علاوه براین موارد جالب است بدانید که نمایشگر هردو گوشی روند طبیعی را طی کردند و حتی دوربین‌های آنها بدون مشکل به تصویربرداری می پردازد.

در مرحله دوم،باید به گلکسی زد فیلیپ تبریک گفت. نمایشگر آن بدون هیچگونه شگستگی این مرحله را پشت سرگذاشت. اما موتورولا در این مرحله از رقیب خود بازماند. در مرحله سوم نیز نمایشگر گلکسی Z Flip همچنان بدون آسیب ماند و دیگر عملکردهای گوشی‌ها بدون مشکل اجرا می شدند.

منبع:Cnet

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی