برای گذاشتن عکس در اینستاگرام،این اپلیکیشن ها را دانلود کنید

Sayman Digital ۱۵ آبان ۱۳۹۶
معرفی اپلیکیشن های ویرایش عکس

شبکه مجازی اینستاگرام، یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی برای گذاشتن عکس می باشد. ولی شاید در زمینه ویرایش عکس نسبت به سایر اپلیکیشن های ویرایش عکس ضعیف تر عمل کند. بنابراین شما اگر جزو آندسته از افرادی هستید که می خواهید قبل از گذاشتن عکس در اینستاگرام، آن را ویرایش کنید، بهتر است اپلیکیشن ها ی معرفی شده را دانلود نمایید.

معرفی اپلیکیشن های ویرایش عکس

 VSCO

این اپلیکیشن تنها یک برنامه ویرایش عکس نیست بلکه همانند اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محسوب می شود. برنامه VSCO Cam یک سری ابزار های مانند: تنظیمات نور، کنتراست، وضوح، اشباعیت،سایه و… را ارائه می نماید. حتی شما با ابزارهای این برنامه می توانید رنگ پوست فرد را تغییر دهید. نرم افزار VSCO برای طرفداران و هوادارن عکاسی بسیار مناسب است و ابزارهای ویرایشی زیادی را به صورت رایگان در اختیار کاربران می گذارد ولی برخی از بسته های پیشنهادی این برنامه به صورت پولی می باشد.

لینک دانلود iOS | لینک دانلود اندروید

Priime

این برنامه هم همانند برنامه Visco رایگان می باشد اما برخی از امکانات پیشرفته آن پولی است. تمام ابزارهای ارائه شده در این اپلیکیشن با همکاری عکاسان حرفه ای توسعه پیدا کرده است.یکی از ویژگی های بسیار مهم آن suggestions است که، تعدادی از ابزارهای انتخابی را برای عکس ویرایشی شما پیشنهاد می دهد.

لینک دانلود iOS

Snapseed

برنامه ویرایش عکس گوگل، یکی از بهترین برنامه های ویرایش می باشد. به لطف ابزارهای پیشنهادی این برنامه، شما می توانید بر روی عکس خود کاملا تسلط پیدا کنید. برنامه Snapseed از 9 ابزار ویرایش برخوردار است. این ابزارها شامل قلم مو (Brush tool)، روتوش(Healing tool) که هرکدارم دارای زیرمجموعه هایی برای ویرایش عکس می باشند. Snapseed از فیلترهای منحصر به فرد برخوردار است. برای اطلاعات بیشتر درباره این نرم افزار بر روی لینک کلیک کنید.

لینک دانلود iOS | لینک دانلود اندروید

Pixlr

Pixlr یک برنامه ویرایش عکس می باشد. این برنامه از تنوع ابزارهای ویرایش برخوردار است که می توان به موارد رفع قرمزی چشم، تنظیم رنگ، کنتراست،روشنایی و … اشاره کرد. همچنین ابزار قلم مو برای روشنایی، تاریک و پیکسل کردن بخش هایی از عکس را ارائه می کند.

لینک دانلود iOS | لینک دانلود اندروید

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی