با تازه های نسخه بتا iOS 9.3 آشنا شوید

Sayman Digital ۲۲ دی ۱۳۹۴
نسخه بتا iOS 9.3

نسخه بتا iOS 9.3  که اپل ویژگی های جدیدی را به آن افزوده است شامل: قابلیت شیفت شب، نوت های امنیتی، شخصی سازی اخبار، بهبودسازی اپلیکیشن سلامت، به روزرسانی کار پلی (CarPlay) و ایجاد بخش آموزشی می باشد.

آخرین نسخه iOS که منتشر گردید،نوآوری های متنوعی را به سیستم عامل پیشرفته ترین گوشی جهان اعمال کرد. این نوآوری ها در زمینه بهبود بخشیدن به رنج وسیعی از اپلیکیشن ها و همگام سازی با امکانات اضافه شده به کار پلی همراه بوده است. نسخه بتا iOS 9.3  اکنون می خواهد در زمینه فراهم سازی محیط آرام برای خواب و محیط آموزشی وارد عمل گردد.

نگاهی به ویژگی های نسخه بتا iOS 9.3

قابلیت شیفت شب:

قابلیت شیفت شب در نسخه بتا iOS 9.3 با استفاده از قسمت ساعت و موقعیت مکانی دستگاه شما، قادر به شناسایی ساعات روز و شب می باشد و به طور خودکار نور صفحه نمایش را در ساعات غروب خورشید به طیف های رنگی گرم تغییر می دهد. این امر باعث می شود که چشم شما کمتر اذیت شده و شما خواب راحتی را داشته باشید. در ساعات طلوع نور صفحه نمایش شما به حالت اولیه بر می گردد. آرزومند خواب خوش برای شما است.

نسخه بتا iOS 9.3

نوت های امنیتی:

اپلیکیشن نوت یکی از برنامه های معمول آیفون است که در هر زمان برای هرکاری استفاده می شود. شما می توانید با نسخه بتا iOS 9.3  نوت های شخصی خود را با دادن پسوورد و یا اثر انگشت امنیت بخشید. همچنین شما می توانید نوت های خود را براساس تاریخ ایجاد نوت، تاریخ تغییر نوت و حروف الفبایی طبقه بندی کنید.

نسخه بتا iOS 9.3

شخصی سازی اخبار:

نسخه بتا سیستم عامل iOS 9.3 اخبار مورد دلخواه شما که دوست دارید آن ها را دنبال کنید، فراهم می کند. در پیدا کردن موضوعات مورد دلخواه شما کمک بسیار می کند و حتی نویسنده های مختلف و موضوعات متنوع را به شما پیشنهاد می دهد. شما را از آخرین اخبار به روزرسانی مطلع می کند. بنابراین شما سریع تر و راحت تر از همه از اتفاقات روز با خبر می شوید.

نسخه بتا iOS 9.3

بهبودسازی پیشخوان سلامت:

اپلیکیشن سلامت آیفون(Health app) در نسخه بتا iOS 9.3  شاهد تغییراتی می باشد. به طوری که شما می توانید از سایر برنامه های شخص ثالث در برنامه سلامت خود آیفون استفاده کنید. برای مثال استفاده از اپلیکیشن ها در دسته بندی وزن، ورزش، خواب و … که به راحتی می توانید آن ها را به پیشخوان سلامت آیفون خود  اضافه کنید. حتی شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به برنامه سلامت خود را از اپل واچ خود ببنید و تمامی اطلاعات برنامه سلامت خود را با سایر برنامه های شخص ثالث به اشتراک بگذارید.

به روزرسانی کار پلی (CarPlay):

با نسخه بتا iOS 9.3 ، ویژگی های جدیدی به کار پلی  اضافه شده است. برای مثال شما می توانید در اپل موزیک خود خواننده ها، آلبوم ها و موسیقی ها را به صورت دستی انتخاب کنید. یک ویژگی بسیار جالب تحت عنوان Nearby  در نقشه راه شما وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا رستوران، پمپ بنزین، کافی شاپ را به راحتی در مسیر خود پیدا کنید.

253868-640

بخش آموزش:

در این قسمت نسخه بتا iOS 9.3  تحول اساسی در بخش آموزش مدارس انجام می دهد. به طوری که این بخش آموزشی به چهار زیر بخش اشتراک گذاری آی پد، اپلیکیشن کلاس، مدیریت اپل در مدرارس و مدیریت اپل آی دی تقسیم خواهد شد.

لازم به ذکر است که اپل واچ های متعدد که از سیستم عامل watchOS 2.2 بهره مند هستند، از نسخه بتا iOS 9.3 پشتیبانی می کنند.

اطلاعاتی که باید در مورد iOS10 بدانیم.

منبع: iclarified

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی