اسپیکر هوشمند سامسونگ به نام Galaxy Home در راه است

mahdi ۱۵ خرداد ۱۳۹۸
Galaxy Home

از آنجایی که اکثر رقیبان سامسونگ در حال توسعه اسپیکر های هوشمند هستند، سامسونگ نیز مجبور است برای ماندن در گردونه رقابت اسپیکر هوشمند خود را روانه بازار کند. Galaxy Home نامی است که سامسونگ بر روی اسپیکر هوشمند خود که بر مبنای Bixby است، نهاده است. این اسپیکر در ماه آگوست سال گذشته معرفی شده است ولی عرضه آن تا الان اتفاق نیافتاده است.

زمان عرضه این اسپیکر طبق اعلام خود سامسونگ ماه آوریل امسال بود ولی این اتفاق نیافتاد و برای طرفداران بیکسبی خبر ناخوشایندی نبود؛ زیرا با تعویق این زمان سامسونگ اسپیکر خود را بروز تر عرضه خواهد کرد. با این حال این احتمال وجود دارد که Galaxy Home در نیمه دوم سال جاری آماده فروش باشد.

Galaxy Home

ممکن است این زمان عرضه کمی گیج کننده باشد که درست است. ولی سامسونگ برنامه ویژه تری برای نیمه سوم سال در نظر دارد. اما اگر این زمان نیز به تعویق بیافتد یک نکته منفی برای سامسونگ به شمار خواهد آمد.

Galaxy Home جدید سامسونگ یکی از گجت های این شرکت برای هوشمند سازی خانه توجه به پیشرفت های IoT (اینترنت اشیاء) می باشد. این در حالی است که SmartThings نیز پیشرفت چشم گیری داشته است و این اسپیکر وارد عرصه رقابت با رقبایی مثل Home Pod اپل یا اسپیکر هوشمند گوگل خواهد شد. با این حال باید ببینیم اولین اسپیکر هوشمند سامسونگ کی به بازار عرضه خواهد شد و از چه امکاناتی بهره خواهد برد.

منبع: GSMARENA

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی