آنچه که باید درمورد قابلیت لمس سه بعدی آیفون بدانیم

Sayman Digital ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
قابلیت لمس سه بعدی

اگر به خاطر داشته باشید اپل سال قبل قابلیت لمس سه بعدی را برای پرچمداران خود از جمله آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس معرفی نمود. اگر هریک از این تلفن همراه ها را داشته باشید مطمئنا از ویژگی لمس سه بعدی به صورت تصادفی استفاده کرده اید. برای مثال اگر بر روی گوشه سمت چپ صفحه نمایش خود انگشت آیفون را محکم فشار دهید، قابلیت لمس سه بعدی فعال می گردد که شما می توانید قابلیت مولتی تسینگ را با سوایپ کردن به سمت راست فعال کنید.

در اینجا شما را با چند ترفند قابلیت لمس سه بعدی که لازم است بدانید، آشنا خواهیم ساخت.

1. برقراری تماس با مخاطب مورد علاقه

با فشار دادن بر روی آیکون برنامه تماس، قابلیت لمس سه بعدی برای شما یک پنجره کوچک به همراه سه مخاطب را نمایش می دهد که می توانید با آن ها تماس بگیرید. این سه مخاطب جزو سه نفر اول مخاطبان مورد علاقه شما هستند.

2. سلفی های سریع تر

سلفی گرفتن یک نوع انجام دادن ورزش بدون پرپایی فرایند ها در مدت زمان طولانی می باشد. برای گرفتن سلفی سریع، با فشار دادن و نگه داشتن انگشت بر روی آیکون برنامه عکاسی به سرعت انجام می گیرد.

3d-touch-selfei

3. پیدا کردن سریع مسیر خانه

آیا نیاز دارید که مسیر خانه خود را پیدا کنید؟ سریع ترین راه حل برای بدست آوردن مسیر، استفاده از قابلیت لمس سه بعدی آیکون برنامه اپل مپس و یا گوگل مپس می باشد و در ادامه با زدن بر روی مسیر خانه به راحتی می توانید به مقصد خود برسید.

3d-touch-google maps

4. برروزرسانی تمامی برنامه ها

اگر شما قابلیت بروزرسانی خودکار را فعال نکرده اید، بنابراین این روش راحت ترین راهکار برای بروزرسانی تمامی اپلیکیشن های شما می باشد. برای این امر فقط کافی است که با فشار دادن بر روی آیکون برنامه اپ استور و ضربه زدن بر روی گزینه Update All تمامی برنامه های خود را بروزرسانی نمایید.

3d-touch-app store

5. نمایش عکس زنده

تنها ترین راهکار برای به حرکت درآوردن عکس زنده در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس استفاده از قابلیت لمس سه بعدی می باشد. برای این امر فقط کافی است که با فشار دادن بر روی عکس زنده چند ثانیه از عکس را به حالت ویدئو وار مشاهده کنید.

6. شزم کن

زمان یکی از مهم ترین رکن هنگام تلاش برای پیدا کردن یک آهنگ قبل از به پایان رسیدن ان می باشد. یکی از سریع ترین راهکار ها برای شنیدن آهنگ توسط برنامه شزم، فشار دادن بر روی آیکون برنامه شزم و ضربه زدن بر روی آن می باشد.

 

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی