آخرین تصاویر اس 9 برای طراحی نهایی

Sayman Digital ۲ دی ۱۳۹۶
تصاویر اس 9

همانطور که اطلاع دارید در هفته های اخیر مشخصات گلکسی اس 9 بارها در منابع خبری لورفته و همچنین در لیست بنچ مارک ظاهر شده است. بنابراین تصاویر اس 9  شاید بتواند تصور دقیق تر را درباره طراحی نهایی این محصول پرچمدار سامسونگ ارائه دهد.

به روزرسانی مطلب: نقدو بررسی جامع اس 9 و اس 9 پلاس

درواقع این اطلاعات و مشخصات لو رفته درباره اس 9 و ظاهر شدن در بنچ مارک، به شما این احساس را می دهد که گوشی اس 9 را از قبل می شناختید. بنابه منابع رسمی خبری باعث شده است که بتوان مشخصات ظاهری این گوشی را در قالب مشخص درآورد. منبع خبری Forbes اینگونه ادعا کرده است که می خواهد در مذاکره با سامسونگ به یک سری اطلاعات کامل تر دست پیدا نماید تا با تصاویر اس 9 طرح نهایی ایم محصول را تایید نماید.تصاویر اس 9

بنابراین آن ها با تولیدکنندگان قاب Ghostek تیمی را جمع آوری نمودند تا جزئیات تصاویر اس 9 را خلق کنند. بنابه گفته ادیتور ارشد سایت خبری Forbes “آنقدر به اطلاعات خود درباره طراحی نهایی اس 9 اعتماد داریم که می توانیم بگوییم تولیدکنندگان قاب Ghostek از حالا به قبول سفارشات خود می پردازند.”

خوب اکنون ما نمی دانیم که این اطلاعات چقدر صحیح و چقدر شایعه است؟ آیا واقعا برای اطلاع از طرح نهایی اس 9 تا روز رونمایی از آن بایستی منتظر بمانیم؟

همانطور که در تصاویر مشاهده می نمایید، گلکسی S9 شباهت بسیار زیادی به نسخه قبلی خود اس 8 دارد ولی در جزئیات طراحی این گوشی، تغییراتی را مشاهده می نماییم. حاشیه بالا و پایین اس 9 همچنان به کوچک شدن ادامه می دهد تا نسبت بدنه به صفحه نمایش گوشی بیشتر  از آیفون X گردد. علاوه بر این به احتمال زیاد، سامسونگ درخواست کاربران اس 8 در زمینه بهبود سازی عملی خواهد کرد و هم چنین درباره تجدید ساختار ماژول دوربین و حسگر اثر انگشت برنامه هایی را خواهد داشت.

در نهایت، با توجه به اطلاعات گفته شده، سامسونگ از دوربین های متنوعی در نسخه معمولی و پلاس اس 9 استفاده خواهد کرد.

منبع:winfuture.de

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی