4 برنامه کاربردی برای سیستم عامل اندروید

4 برنامه کاربردی اندروید

برنامه های کاربردی را در همه جا می توان پیدا کرد. زمانی که وارد فروشگاه پلی استور می شوید مطمئنا برنامه های عادی مانند: دراپ باکس، اداب ریدر و سایر برنامه ها را مشاهده خواهید کرد. اما این برنامه هایی که می خواهیم به شما معرفی کنیم عمومیت بسیار زیادی ندارند. به همین دلیل نمی توانید این برنامه های کاربردی را مانند سایر برنامه های معمول پیدا کنید مگر این که به صورت خاص جست و جو نمایید. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که حتما این چهار برنامه کاربردی را که شاید هیچ وقت فرصت امتحان کردن آن ها برای شما پیش نیامده باشد را دانلود کنید.

برنامه کاربردی chromer (کرومر)

این برنامه پرکاربرد بسیار هوشمندانه طراحی شده است و بر روی سیستم عامل اندروید قابل نصب است. کرومر به شما اجازه می دهد تا از سربرگ های شخصی مرورگر کروم در دستگاه اندرویدی استفاده کنید بدون این که امکانات مرورگر کروم فعال گردد.

ویژگی های این نرم افزار عبارتند از:

  • کرومر به هر برنامه ای مروگر مختص خود آن برنامه را ارائه می کند.
  • کرومر همه لینک های شما در یک سربرگ شخصی مروگر کروم باز می کند.

برنامه کاربردی کرومر-1

برنامه کاربردی tiny apps (تاینی اپس)

برنامه تاینی اپس که به معنای برنامه های ریز و کوچک می باشد و یکی از بهترین برنامه هایی است که طیف وسیعی از برنامه های پایه را در یک پنجره اجرا می شوند، پیشنهاد می کند. تمامی پنجره ها را به دلخواه خود می توانید تغییر اندازه بدهید و یا مکان آن ها را جابه جا نمایید. هیچ گونه محدودیتی برای تعداد اجرا برنامه های کوچک به طور همزمان ندارد. بنابراین شما می توانید آن را به حالت مولتی تسک (چند منظوره) دربیاورید.

تاینی-اپس-2

 

برنامه کاربردی تقویم Sunrise (سانرایز)

توسعه دهنده این برنامه شرکت مایکروسافت می باشد و لازم است بدانید که از رابط کاربری بسیار راحتی برخودار است. برنامه تقویم سانرایز که به صورت رایگان است و از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کند برای تقویم گوگل، معاملات ارزی و آی کلود نیز طراحی شده است. همچنین این برنامه از قابلیت برقراری ارتباط با سایر برنامه ها مانند فیسبوک، Evernote، Foursquare، Trello و … برخوردار می باشد و مطمئن باشید که با تمامی اتفاقات روزمره شما به روز می گردد. برنامه سانرایز به طور متفاوت تری مکان های قرار ملاقات شما و کارهای روزانه شما را مدیریت می کند.

سانرایز-3

برنامه کاربردی Snowball (اسنوبال)- اعلانات هوشمند

این برنامه کاربردی قادر است اعلانات شما را اعم از پیام ها، ایمیل ها، یادآورها را بر اساس مهم بودن آن ها اولویت بندی نماید. برنامه اسنوبال یک برنامه بسیار زیبا و جدید به عنوان مرکز اطلاع رسانی برای تلفن همراه اندرویدی شما می باشد.

  • اینباکس متحد: پاسخ و دریافت پیام ها ی فیسبوک، واتس اپ، اس ام اس، لاین، تلگرام و ایمیل از یک مکان.
  • دستیار مسافرت: شناسایی مکان های باربری و زمان ها برای مسافرت افراد.
  • اولویت بندی اعلانات: پنهان کردن اعلانات مزاحم، از دست ندادن هیچ پیام.

اسنوبال-4

منبع: forum.xda-developers

پست های مرتبط:

اپلیکیشن Hidden Camera Detector

ردیاب دوربین های مخفی را همیشه درجیب خود داشته باشید

بیایید رو راست باشیم شما هم اخیرا از بحث های...

معرفی پنج برنامه رایگان ضروری برای هر خانواده هدفمند

معرفی پنج برنامه رایگان ضروری برای هر خانواده هدفمند

ارتباطات یکی از کلید های موفقیت خانواده می باشد و...

بروزرسانی اندروید 5.1 برای گوشی سونی C5 Ultra

بروزرسانی اندروید 5.1 برای گوشی سونی C5 Ultra

سورپرایز… اندکی پیش بود که شرکت ژاپنی سونی با پخش...