چگونه بلندگو خانگی بسازیم؟

روش ساختن بلندگو خانگی

ساختن بلندگو خانگی برای تلفن همراه

لازم است بدانید این روش های گفته شده برای ساختن بلندگو خانگی تلفن همراه را هرکسی می تواند انجام دهد. برخی از این روش ها کاربرد خوبی دارد. بهتر است نگاهی به این روش ها بیندازیم.

روش شماره یک- ساختن بلندگو خانگی تلفن همراه

ده ها روش برای ساختن بلندگو خانگی تلفن همراه وجود دارد اما لازم است بدانید که همه این روش ها از یک ایده مشخص سرچشمه می گیرد. شما یک وسیله منحنی وار و یا به شکل لوله پیدا می کنید و تلفن همراه خود را در آن قرار می دهید. برخی از این روش ها می تواند موفق و برخی ناموفق باشند.

روش شماره دو- استفاده از لیوان ها

این روش یکی از راحت ترین راهکارها در بین روش های ساختن بلندگو خانگی تلفن همراه می باشد. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که دستگاه خود را در داخل لیوان و یا کاسه سرامیکی قرار دهید. این امر باغث می شود تا صدای تلفن همراه شما بلندتر گردد. لیوان های پلاستیکی و پلی استر برای استفاده در این روش مناسب نیستند ولی در عوض لیوان های شیشه ای نتیجه خوبی را برای شما ارائه می کنند.

شماره یک- استفاده از لیوان

روش شماره سه- استفاده از کاسه ها

استفاده از کاسه ها نتیجه خوبی را برای زیاد کردن صدای بلندگو تلفن همراه به همراه دارد و کمتر باعث می شود صدا از حالت اصلی خود تحریف شود. همان طور که در قسمت بالا ذکر کردیم، شیشه نسبت به پلاستیک کارکرد بهتری دارد.

شماره دو- استفاده از کاسه

 

روش شماره چهار- استفاده از لوله های مقوایی(مانند دستمال توالت)

برای استفاده از این روش فقط کافی است با ایجاد کردن یک برش در لوله مقوایی گوشی خود را در این برش قرار دهید. این عمل باعث می شود که صدا بلندگو گوشی خود را افزایش دهید.

شماره سه- استفاده از لوله مقوایی

روش شماره پنج- استفاده از لوله های مقوایی(مانند دستمال توالت) به همراه لیوان پلاستیکی

این روش یکی از راهکارهای بسیر راحت می باشد. فقط کافی است دو سوراخ در لیوان پلاستیکی ایجاد کنید و در ادامه لوله مقوایی را در داخل این سوراخ های ایجاد شده در لیوان پلاستیکی قرار دهید. در این روش صدای بلندگو تلفن همراه زیاد تر خواهد شد و تلفن همراه شما به راحتی بدون افتادن در این وسیله ساخته شده قرار می گیرد.

شماره چهار- استفاده از لوله مقوایی و لیوان پلاستیکی

روش شماره شش- استفاده از پاکت نامه

همانند روش قبل، شما در این روش فقط کافی است که با یک قیچی انتهای این پاکت نامه را ببرید و سپس آن را تا کنید که شکل گنبد مانند پیدا کند. در نهایت گوشی خود را در داخل آن قرار دهید.

شماره پنج- استفاده از پاکت نامه

منبع: Cnet

 

پست های مرتبط:

7 ترفند مرورگر chrome

7 ترفند مرورگر chrome را حتما یاد بگیرید- بخش دوم

اگر به خاطر داشته باشید در بخش اول این موضوع...

ضبط ویدئو آهسته در آیفون

چگونه سرعت ویدئو آهسته را در آیفون تغییر دهیم

هنگامی که اپل برای اولین بار از آیفون 6 رونمایی...

WiFi Mouse

تلفن همراه به عنوان موس،صفحه کلید،دسته ی بازی و ….

سیستم عامل اندروید ساخته شده توسط گوگل، روز به روز...