نرم افزار آواست آنتی ویروسی برای اندروید

نرم افزار آواست برای اندروید

نرم افزار های ضد ویروس یکی از بهترین نرم افزارها برای محافظت تلفن همراه از ویروس ها و فایل های مخرب می باشد. ما در اینجا شما را با نرم افزار آواست (Avast) که از برنامه های امنیتی و ضد ویروسی برای تلفن همراه می باشد آشنا می کنیم. این نرم افزار با اسکن کردن از سیستم عامل اندروید در مقابل فایل های آلوده ، بدافزارها، نرم افزارهای جاسوسی و ویرویس های مخرب مانند تروجان ها  محافظت می کند.  با معرفی این نرم افزار به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این گونه نرم  افزار ها در تلفن همراه خود داشته باشید. زیرا زمانی که شما در وب سایت ها و یا برای سایر کارها در اینترنت هستید، ممکن است برخی از ویروس ها و یا بدافزارها بدون این که شما اطلاع داشته باشید وارد تلفن همراه شما گردند و اطلاعات شخصی شما را به سرقت  ببرند. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم اگر گوشی شما اندرویدی می باشد حتما این نرم افزار را دانلود کنید.

این نسخه جدید نرم افزار آواست شامل ویژگی های نسخه قبلی این نرم افزار می باشد که قبلا پولی بود. ولی لازم است بدانید که این نسخه  جدید به طور کاملا رایگان عرضه می گردد.

ویژگی های نرم افزار آواست

  • در نهایت امنیت گوشی و یا تبلت خود را با برنامه فوق العاده ایمن رایگان ایمن تر نمایید که این مصونیت شامل قابلیت ضد ویروسی و هک وای فای می گردد.
  • ابزارهای ایمنی مانند اسکنر ویروس و بدافزار، رفع کننده تروجان برای فایل های آلوده، اجازه دسترسی به برنامه ها، قفل کننده برنامه ها و بلاک کننده افراد و تمامی کنترل حفاظت از حریم شخصی را به شما ارئه می کند.
  • محافظت در مقابل فایل های آلوده، وب سایت ها، برنامه ها، تروجان ها،آسیب پذیری سیستم ها و اتصالات وای فای که سیستم عامل شما را تهدید می کند.

جالب است بدانید که این نرم افزار آواست در لیست 10 اپلیکیشن برتر قرار داشته است و از ویژگی های بسیار متنوعی برخوردار می باشد.

لینک دانلود

پست های مرتبط:

آپدیت و زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

آپدیت جدید و زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype امروز آپدیت...

بیت واکینگ

بیت واکینگ چگونه با قدم زدن پولدارمان می‌کند

بیت واکینگ چیست؟!؟ به‌تازگی واحدهای پولی جدیدی در حال شکل‌گیری...

productcamera

برنامه کاربردی Product Camera

توسعه‌دهندگان برنامه‌ی کاربردی Camera51 در سیستم‌عامل اندروید، یک برنامه کاربردی...