زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

آپدیت و زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

آپدیت جدید و زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

امروز آپدیت جدید نرم‌افزار معروف برقراری تماس تصویری (Skype) برای سیستم‌عامل اندروید انتشار یافت. که چند ویژگی جدید را در خود جا داده، تا استفاده بهینه‌تر از این نرم‌افزار محبوب را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد.  با این آپدیت می‌توانید از زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype استفاده و به‌راحتی تماس با دوستان و خانواده را زمان‌بندی کنید. 

زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype
زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

و همچنین زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype  از طریق Outlook هم میسر شده، و همچنین می‌توانید به‌طور مستقیم از خود نرم‌افزار اسکایپ زمان‌بندی را انجام دهید.
برای انجام زمان‌بندی در اسکایپ، می‌توانید بروی شخصی که مایل هستید در زمان خاصی با ایشان تماس بگیرید یک تپ زده بعد از باز شدن صفحه چت (گفتگو) دوباره بر روی منو بالا سمت راست تپ زده و گزینه‌ی Schedule a call را انتخاب کنید. که یک صفحه دیگری برای شما باز می‌شود که به شما اجازه می‌دهد برای برنامه‌ریزی از نرم‌افزار Outlook و یا نرم‌افزار دیگری چون تقویم در خود گوشی استفاده کنید.

زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype
زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

همچنین این آپدیت به کاربران اندرویدی این توانایی را می‌دهد تا بتوانند اسناد و فایل نرم‌افزارهای Office را از صفحه چت نرم‌افزار اسکایپ باز کنند. که شامل Word، PowerPoint و Excel می‌باشد. برای مثال اگر شخصی به شما یک فایل Word بفرستت می‌توانید با یک تپ آن را در نرم‌افزار ورد بازکنید. البته ناگفته نماند که از قبل، باید نرم‌افزار ورد را درگوشی اندرویدی خود نصب‌کرده باشید.زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype
درنهایت اگر از اسکایپ استفاده می‌کنید ولی هنوز آن را آپدیت نکرده‌اید، می‌توانید با باز کردن نرم‌افزار Google Play Store و به گزینه‌ی برنامه‌ها و بازی‌های من (My apps and games ) رفته و نرم‌افزار اسکایپ را از بین نرم‌افزارهای خود یافته و آن را بروزرسانی کنید. البته برای راحتی شما کاربران عزیزمان لینک اصلی نصب و آپدیت این نرم‌افزار را در Google Play Store گذاشته‌ایم برای دانلود و آپدیت اینجا را ? (Skype) کلیک کنید.

پست های مرتبط:

مقایسه سرعت 3 پرچمدار 2015

مقایسه سرعت ۳ پرچمدار آیفون 6s پلاس , نکسوس 6P, لومیا 950 ایکس ال

مقایسه سرعت : در این ویدیو سعی داریم سرعت عملکرد...

هفت راهکار تامین امنیت تلفن همراه

7 اشتباهی که در مورد امنیت تلفن همراه انجام می دهیم- بخش دوم

در بخش اول این موضوع به گام هایی از اشتباهاتی...

اینستاپیپر

اینستاپیپر نرم افزاری برای کسانی که زیاد مطالعه می کنند

امروزه نرم‌افزارهای متنوعی تولید و روانه بازار فناوری می‌شوند تا...