تبلت ویندوزی سامسونگ با شباهت زیاد به سرفیس مایکروسافت منتشر شد

شایعه انتشار تبلت ویندوزی سامسونگ

تبلت ویندوزی – جالب است بدانید که بسیار از برندهای معروف از جمله لنوو، اچ پی، گوگل و یا دل به تقلید از سرفیس مایکروسافت پرداخته اند. کاملا این طور که به نظر می رسد دنیای تکنولوژی کامپیوتر از ترکیب ویندوز و تبلت مایکروسافت، کیبوردهای جدا شدنی و قلم های استایلوس آن الهام می گیرد. در این میان چیزی که جالب بود، نام نبردن از برند معروف سامسونگ در داشتن محصول مشابه سرفیس مایکروسافت می باشد. در حالی که این شرکت سال ها از تکنولوژی محصولات اپل الهام گرفته است. اما این طور که به نظر می رسد قرار بر این است که شاهد تغییرات تصمیم سامسونگ در استفاده از ویندوز در تبلت های خود باشیم.

مشخصات تبلت ویندوزی

ایوان بلس وبلاگ نویس معروف آمریکایی اطلاعاتی از مشخصات تبلت ویندوزی سامسونگ را در توییتر شخصی خود ارائه کرده است. این تبلت مبتنی بر سیستم عامل ویندوز و دارای کیبورد جدا شونده که متصل به قسمت پایین تبلت می باشد. اما براساس شایعاتی که در مورد سامسونگ گلکسی تب پرو اس بر سر زبان ها افتاده است، این تبلت از طراحی نازک، دوربین جلو و لوازم جانبی کامل مانند کیبورد و پد لمسی برخوردار است.

از آنجایی اسم گذاری با عنوان گلکسی در خط تولید محصولات اندرویدی سامسونگ به عنوان یک سنت دیرینه می باشد و همچنین سامسونگ تاکنون هیچگونه اهمیتی برای تولید محصولات خود با برند مایکروسافت و سایر برندها قائل نشده است، بنابراین اگر از نام مایکروسافت در تبلت جدید خود استفاده کند، ممکن است سنت دیرینه اسم گذاری مخصولات خود را دچار مشکل کند و در صورت عدم استفاده از نام مایکروسافت، ممکن است به نوعی به سو استفاده از نام این برند متهم شود. این درحالی است که جدال تلخ بین مایکروسافت و سامسونگ درباره حق امتیاز اندورید به تازگی به اتمام رسیده است.

البته سامسونگ از حضور تبلت شایعه شده خود در نمایشگاه CES 2016 سخنی به میان نیاورده است. غرفه نمایشگاهی سامسونگ دیروز درنمایشگاه برپاشده است، بنابراین ما احتمالا منتظر آخرین اطلاعات از این تبلت اسرارآمیز خواهیم ماند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلت شایعه شده سامسونگ لطفا با ما همراه باشید.

منبع: The verge

پست های مرتبط:

222222222222

ترفند جدید مایکروسافت در ویندوز10

مایکروسافت ازترفند جدیدی برای متقاعد کردن کاربران ویندوز 10 استفاده...

5

تبلت گلکسی ویو سامسونگ برای رقابت با سایر برندها روانه بازار خواهد شد

بالاخره سامسونگ هم در کنار رقبای خود پس از چندین...

maxresdefault

نارضایتی کاربران وان درایو از سیاست جدید شرکت مایکروسافت

مایکروسافت پس از یک سال ارائه خدمات نامحدود به کاربران...