اپلیکیشن مایکروسافت سلفی برای iOS عرضه شد

اپلیکیشن مایکروسافت برای آی او اس

اگر اغراق نکرده باشیم زمان بسیار طولانی از عرضه اپلیکشن شرکت مایکروسافت برای سایر پلتفرم ها سپری شده است. بنابراین هیچ خبری خوشحال کننده تر از معرفی اپلیکیشن Selfie برای به شوق آوردن کاربران نمی تواند باشد. بله درست شنید شرکت مایکروسافت بعد از مدت ها یک اپلیکیشن مایکروسافت سلفی برای سیستم عامل iOS ارائه کرده است که ارتباطی با بهره وری ندارد.

عملکرد اپلیکیشن مایکروسافت سلفی

اپلیکیشن مایکروسافت سلفی برای آیفون های اپل،از کلیه عملکرد های یک برنامه ی کامل بهره مند است تا تصاویر کاربران در تمامی سلفی ها خوب بنظر برسد. عملکرد این اپلیکیشن مایکروسافت با  کلیک بر روی عکس مشخص می شود به طوری که با داشتن قابلیت هایی مانند تشخیص سن افراد، جنسیت، رنگ پوست، روشنایی و سایر متغیرها جهت تولید یک عکس سلفی عالی تلاش خود را  می کند. به محض کلیک بروی تصویرخود، این برنامه امکاناتی را برای کاربر فراهم می کند تا بصورت کامل بتوان تصویر را شخصی سازی کرد. این امر را می توان سلفی لومیا در نظر گرفت با این تفاوت که برای طرفداران iOS مایکروسافت است. این برنامه امکانات بسیاری همچون کاهش نویز تصویر،بهبود هوشمند،شفاف سازی اتوماتیک و تم های رنگی را برای کاربران به ارمغان می آورد.

اگرچه لازم است بدانید یکی از مشکلات این اپلیکیشن مایکروسافت عکس سلفی برای سیستم عامل iOS این می باشد که، اجازه اشتراک مستقیم از خود برنامه به سایر برنامه های اشتراک گذاری عکس را نمی دهد. شما بایستی عکس خود را در گاری تصاویر خود ذخیره کنید سپس از آنجا در سایر برنامه ها به اشتراک بگذارید.

این یک اپلیکیشن سلفی معمولی نیست چرا که از تکنولوژی ماشین های خودآموز مایکروسافت بهره مند است. به طوری که با آنالیز اطلاعات، خروجی های هوشمندانه تر و محبوب تر در مورد تصاویر سلفی ارائه می دهد. در حال حاظر این اپلیکیشن برای کاربران اپل قابل استفاده می باشد.با دوربین

منبع: tech.firstpost

پست های مرتبط:

ریست کردن پسورد گمشده در آیفون

چگونه پسورد گمشده آیفون را ریست کنیم؟ بخش اول

همان طور که می دانید با بروزرسانی به iOS9، پسورد...

بهترین های MWC

10 تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC – بخش اول

کدام تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC  قرار می گیرند؟...

نسخه بتا iOS 9.3

با تازه های نسخه بتا iOS 9.3 آشنا شوید

نسخه بتا iOS 9.3  که اپل ویژگی های جدیدی را...