آیا تصویر تبلت جدید سامسونگ را مشاهده کردید؟

samsung_logo_over_heads

خبر انتشار تبلت جدید سامسونگ بسیار تعجب آور است! زیرا هنوز از انتشار گلکسی تب اس 2 چیژی نگذشته است که شایعه انتشار تبلت جدید به گوش می خورد. آیا دلیل انتشار تبلت جدید سامسونگ می تواند جذاب نبودن گلکسی تب اس 2 باشد؟ این شایعه انتشار تبلت جدید سامسونگ در روز شنبه توسط ایوان بلاس با اشتراک گذاشتن عکس های یک تبلت ناشناخته به گوش همه رسیده است. این عکس ها احتمالا نشان دهنده نمای جلو و پشت گلکسی تب اس 3 می باشند.

آیا عکس های تبلت جدید سامسونگ برای شما  آشنا نیست؟

تصاویر تبلت جدید سامسونگ

هرکسی گلکسی تب اس 2 دیده باشد متوجه خواهد شد که اشخاص در تصویر بالا به چه چیزی خیره شده اند؟ در صورتی که این موضوع واقعیت داشته باشد، سامسونگ قرار است نقش به سزایی را با گلکسی تب اس 3 ایفا کند.

در سپتامبر 2015، گلکسی تب اس 2 در دو مدل 8 اینچ و 9.7 اینچ روانه بازار گردید. شرکت سامسونگ یک صفحه نمایش AMOLED درخشان را در داخل بدنه بسیار ظریف جایگذاری نموده بود و یک تبلت مدل بالا برای کاربران خود همانطور که انتظار داشتند را ارائه نمود. تبلت گلکسی اس 2 در نهایت یک تبلت بسیار کامل از شرکت سامسونگ است درحالی که این شرکت هرماه یک دستگاه جدید تر را معرفی می نماید.

لازم است بدانید که شاید ظاهر پایانی گلکسی تب اس 2 و اس 3 شبیه به هم باشند ولی سامسونگ مطمئنا مشخصات سخت افزار گلکسی تب اس 3 را تغییر خواهد داد. آن چیزی که ما درباره شایعه گلکسی تب اس 3 مطمئن هستیم ، این است که تصویر پشت زمینه گلکسی اس 7 و اس 7 اج را در تب اس 3 مشاهده خواهیم کرد.

این طور که شایعه شده است گلکسی تب اس 3 به همراه نوت 6 در تابستان امسال معرفی خواهد شد.

برای مطلع شدن از جزئیات بیشتر تبلت جدید سامسونگ با ما همراه باشید.

 

پست های مرتبط:

5

تبلت گلکسی ویو سامسونگ برای رقابت با سایر برندها روانه بازار خواهد شد

بالاخره سامسونگ هم در کنار رقبای خود پس از چندین...

محصول جدید سامسونگ

محصول جدید سامسونگ یک گوشی تاشو می باشد؟

از شایعات تا واقعیت این طور که شایعه شده است...

عکس های منتشر شده از آیفون 7

امکانات جدید در عکس های منتشر شده آیفون 7

از شایعات تا واقعیت عکس های منتشر شده آیفون 7...