آخرین به روزرسانی اندروید مارشمالو نسخه 6.0.1 برای سری اس 6

آخرین به روزرسانی اندروید مارشمالو نسخه 6.0.1

 

آخرین به روزرسانی اندروید مارشمالو نسخه 6.0.1  از قبل برای پرچمداران سامسونگ گلکسی اس6 ، اس 6 اج و اس 6 اج پلاس برای بهبودسازی عملکرد، در حال توسعه قرار گرفت و این آخرین به روزرسانی اندروید مارشمالو نسخه 6.0.1  که در دسترس تست کننده های ثانویه قرار گرفته، به ما کمک کرد تا اطلاعات جدیدی را از این سیستم عامل پیش رو بدست بیاوریم.

ویژگی آخرین به روزرسانی اندروید مارشمالو نسخه 6.0.1

این طور که به نظر می رسد، سامسونگ با کاهش سرعت اسکرول در میان برنامه ها و منو ها،سعی در بهبود و بهینه سازی کارایی کرده است. جالب است بدانید که این روش توسط اپل برای جلوگیری از کندی سرعت و لگ مورد استفاده قرار می گرفته است. حالا شاهد این موضوع هستیم که سامسونگ می خواهد با دنبال کردن سیاست اپل به عنوان رقیب اپل در بهبودسازی عملکرد ،

همان طور که در ویدئو زیر مشاهد می کنید اسکرول کردن در میان برنامه ها با سرعت کمتر و نتیجتا صرف زمان بیشتری انجام می گیرد. خوشبخاته صرف زمان بیشتر برای طرفداران رابط کاربری تاچ ویز نا امید کننده نمی باشد.

باید خاطر نشان کرد که این آخرین به روزرسانی اندروید مارشمالو نسخه 6.0.1  هنوز در مرحله آزمایشی است و امکان تغییر آن وجود دارد مگر این که نسخه نهایی آن منتشر گردد.

منبع: Gsmarena

پست های مرتبط:

مموری کارت

چگونه مموری کارت مناسب با گوشی اندرویدی خود انتخاب کنیم؟

کارت های حافظه جانبی و یا همان مموری کارت های...

نحوه انتقال شماره های تلفن همراه به حساب گوگل

شماره های تلفن همراه خود را برای همیشه به گوگل بسپارید

استرس از دست دادن شماره های تلفن همراه را برای...

آپدیت و زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

آپدیت جدید و زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype امروز آپدیت...