گلکسی اس 7 سامسونگ و نتایج بنچ مارک آن

گلکسی اس 7

گلکسی اس 7 ، از شایعات تا واقعیت

سامسونگ تا کنون در حال پرورش یک علامت سوال در ذهن تمامی طرفداران خود است. طرفدارانی که بی شک منتظر رونمایی از قویترین پرچمدار سال 2016 سامسونگ با نام گلکسی اس 7 هستند. کماکان مشخصات کاملا دقیقی از جزئیات این محصول در دسترس نیست و برخی مواردی ایراد شده در فضای مجازی عموما در حد گمانه زنی هستند. در هر صورت این ابر شرکت کره ای سعی دارد در نمایشگاه کنگره ی جهانی موبایل در ماه آینده از قویترین تلفن هوشمند ساخته ی شده ی خود موسوم به گلکسی اس 7 رونمایی کند اما برحسب همیشه با رونمایی از یک پرچم دار در عصر اطلاعات غیرمنتظره، قبل از رونمایی رسمی اطلاعاتی به بیرون درز کرده است.

ظاهرا آخرین اطلاعات درز شده در مورد گلکسی اس 7 نتایج بنچ مارکی از نسخه های تک هسته و چند هسته این تلفن هوشمند است که توسط یک وبلاگ اندرویدی مجارستانی تهیه شده است. اما چه مواردی در این بنچ مارک درج شده است؟ مشخصات این تلفن هوشمند چیست ؟ تفاوت گلکسی اس 7 با نسخه قدیمیتر آن در چیست ؟

جزئیات بنچ مارک

در واقع سال گذشته نتایج بدست آمده ی بنچ مارک Geekbench برای نسخه ی تک هسته گلکسی اس 6، 1250 الی 1450 و برای نسخه ی چند هسته این تلفن هوشمند 4200 الی 4800 بود. اما پرچم دار آتی سامسونگ نتایج بهتری را از بنچ مارک Geekbench شامل حال خود کرد. عملکرد نسخه ی تک هسته گلکسی اس 7 امتیاز 1873 و نسخه ی چند هسته آن امتیاز 5946 را بدست آورد. با این وجود در هر دو نسخه ی تک هسته ای و چند هسته ای، پیشرفت چشمگیری را نسبت به نسخه ی قبلی خود داشته است.

چرا جزئیات دقیق معلوم نمی شود ؟

متاسفانه بنچ مارک Geekbench تصویر کاملا واضحی را از عملکرد این پرچمدار به ما نمی دهد و این امر نیز به آن دلیل است که سامسونگ تا بحال نیز متهم به این موضوع شده است که در جهت بهبود عملکرد پرچم داران خود، آنها را با نرم افزار های تست بنچ مارک معروف و معتبر سنجیده و سپس آنها را روانه ی بازار می کند. با توجه به اینکه نتایج بدست آمده شگفت انگیز هستند می توان به این نکته اشاره کرد که نسخه ی چند هسته  ی گلکسی اس 7، با یک سر و گردن بالاتر در تست بنچ مارک از کلیه ی دستگاه های اندرویدی فعلی قرار دارد.

شما نیز چنانچه نظر خاصی در مورد این پرچمدار دارید، ما را از آن بی بهره نگذارید.

پست های مرتبط:

گلکسی اس 7اج

گلکسی اس 7اج ، همراه با گلکسی اس 7 معرفی شد.

سامسونگ گلکسی اس 7اج – Samsung Galaxy S7 Edge چنانچه در...

ویدیو مقایسه دوربین Galaxy S7 با iPhone 6s Plus و Nexus 6P

ویدیو مقایسه دوربین Galaxy S7 با iPhone 6s Plus و Nexus 6P

ویدیو مقایسه دوربین Galaxy S7 با iPhone 6s Plus و...

LG G5 & Galaxy S7 Edge

ویدیو مقایسه سرعت عملکرد Galaxy S7 Edge LG G5

ویدیو مقایسه سرعت عملکرد Galaxy S7 Edge LG G5 محصولات...

yalada-1