کامل ترین بروزرسانی Google Maps بعد از دو سال

بروزرسانی گوگل مپ

این بار گوگل کامل تر وارد می شود

اپلیکیشن نقشه ها(Maps) گوگل بزرگترین بروزرسانی بعد از سال 2014 را دریافت کرده و بسیاری از ویژگی ها به آن اضافه شده است. این بروزرسانی همچنین رابط کاربری با طراحی جدید را به همراه سایر رفع نواقص و بهبودها معرفی می کند. این بروزرسانی از طریق پلی استور گوگل برای همگان قابل دانلود است و هیچ گونه برنامه زمان بندی شده برای این بروزرسانی وجود ندارد.

بنابر گزارشات اندروید پلیس(Andriod Police)، زمان بسیار زیادی از بروزرسانی این اپلیکیشن می گذرد از این رو،کماکان تا قبل از این بروزرسانی رابط کاربری قدیمی خود را به کاربران ارائه می داد که ویژگی های غیر مفیدی را به همراه داشت. این طور که به نظر می رسد، گوگل بایستی این اپلیکیشن را دوباره از پایه ساخته و نسخه جدیدی آز آن را رونمایی می کرد. این اپلکیشن جدید و کاملا توسعه یافته نسخه 2.0 یک حس و حال جدیدی را به کاربران می دهد که این حس و حال با یک راهنمای خوش آمد گویی برای کاربران تازه به همراه است.

بروزرسانی گوگل مپ

ویژگی های بروزرسانی  اپلیکیشن Google Maps

همچنین نسخه بروز شده این برنامه، یک دید کلی نمای خیابانی(Street View) از مکان ها را به کاربر پیشنهاد می کند و کاربران می توانند برای یک آدرس مشخص جست وجو کرده و یک برچسب با نام دلخواه خود بر روی آن بچسبانند. از مزایای دیگر این بروزرسانی می توان به این مورد اشاره کرد که کاربران قادرند مابین حالت های استاندارد،ماهواره ای و یا با پستی و بلندی یکی را به دلخواه خود انتخاب کنند. در پبان می توان به این مورد اشاره کرد که افرادی که برچسب های شخصی سازی شده خود را به کار برده اند، می توانند آن نقشه ها را با سایر افراد به اشتراک بگذارند و این اشتراک گذاری می تواند از طریق برنامه گوگل درایو انجام شود.

منبع: tech.firstpost

پست های مرتبط:

ویژگی های آی او اس 9.3

بهترین ویژگی های آی او اس 9.3 را تجربه کنید.

همان طور که می دانید آی او اس 9.3 اکنون در...

قابلیت لمس سه بعدی

آنچه که باید درمورد قابلیت لمس سه بعدی آیفون بدانیم

اگر به خاطر داشته باشید اپل سال قبل قابلیت لمس...

yalada-1