چگونه از عضو شدن ناخواسته در گروه ها و کانال های تلگرام جلوگیری کنیم؟

جلو گیری از عضو شدن ناخواسته در گروه ها و کانال ها

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که با باز کردن برنامه تلگرام خود، شاهد کانال ها و گروه های متعدد هستید که به صورت ناخواسته در آنها عضو شده اید. عضو شدن ناخواسته در گروه ها و کانال ها، شاید باعث اذیت شدن شما گردد و همچنین موجب اختلال در گوشی و کند شدن آن شود. بنابراین اگر می خواهید هر کسی که حتی شما را نمی شناسد و یا شما او را نمی شناسید، شما را در گروه ها و کانال ها عضو نکند، می بایستی راهکار های زیر را که در آخرین بروزرسانی تلگرام ارائه شده است را دنبال کنید.

چگونه از عضو شدن ناخواسته در گروه ها و کانال ها جلوگیری کنیم؟

در اینجا به شما نحوه جلوگیری از عضو شدن ناخواسته در گروه ها و کانال در هر دو پلت فرم اندروید و iOS را آموزش می دهیم. ابتدا در این قسمت به نحوه انجام دادن این امر در iOS می پردازیم.

گام اول- جلوگیری از عضو شدن ناخواسته در گروه ها و کانال ها در iOS

ابتدا وارد قسمت تنظیمات(در قسمت گوشه راست پایین است) می شوید و بعد از آن بر روی دومین گزینه Privacy and Security ضربه می زنید. در ادامه سومین گزینه تحت عنوان گروه ها (Groups) انتخاب می کنید و در پایان گزینه مخاطبان من (My Contacts) انتخاب می کنید.

مراحل-جلوگیری-از-عضو-شدن-ناخواسته-در-گروه-ها-و-کانال-ها-در-iOS1

گام دوم- جلوگیری از عضو شدن ناخواسته در گروه ها و کانال ها در iOS

با انتخاب این گزینه، شما عضو شدن در گروه ها و کانال ها را از همه افراد (Everybody) به مخاطبان خود(My Contacts) محدود می کنید. لازم است بدانید که بعد از فعال کردن گزینه مخاطبان خود، دو گزینه ای دیگر فعال می شوند. اولین گزینه Never Allow به شما این امکان را می دهد افرادی را که نمی خواهید شما را در گروه ها و کانال ها عضو کنند را در این قسمت اضافه می کنید. دومین گزینه Always Allow به شما این امکان را می دهد افرادی را که می خواهید شما را در گروه ها و کانال ها عضو کنند را در این قسمت اضافه می کنید.

تصویر-شماره-5-1-جلوگیری-از-عضو-شدن-ناخواسته-در-گروه-ها-و-کانال-ها

جلوگیری از عضو شدن ناخواسته در گروه ها و کانال ها در اندروید

حال به نحوه جلوگیری از عضو شدن ناخواسته در گروه ها و کانال در سیستم عامل اندروید می پردازیم. این روش با مراحل iOS یکسان می باشد. بنابراین ما فقط با ارائه تصاویر شما را راهنمایی می کنیم.

مراحل-جلوگیری-از-عضو-شدن-ناخواسته-در-گروه-ها-و-کانال-ها-در-اندروید

شما نیز می توانید با کلیک بروی این لینک به کانال تلگرام سایمان دیجیتال بپیوندید و همچنین کلیه ی سوالات ذهن خود در مورد تلگرام را در بخش نظرات، در پایین این صفحه، با ما به اشتراک گذاشته و در اولین فرصت پاسخ کارشناسان سایمان دیجیتال را دریافت کنید.

پست های مرتبط:

بروزرسانی تلگرام نسخه 3.8.1

تازه های نسخه 3.8.1 تلگرام چیست؟ دسترسی فوری دوربین، تازه...

به روز رسانی 23 سپتامبر تلگرام

اگر خاطرتان باشد تلگرام سال قبل یک بروزرسانی بسیار بزرگ...

رمزگذاری تلگرام در نسخه اندروید

چگونه بر روی تلگرام در گوشی اندرویدی رمزگذاری کنیم؟

دیروز به نحوه رمزگذاری تلگرام در آی او اس پرداختیم....

Comments (1)

سپاسگزارم

پاسخ دادن

yalada-1