پلی استیشن 4 از نگاه عینک واقعیت مجازی

معرفی عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4

با عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4 دنیای جدیدی را از تجربه بازی های غیر منتظره کشف نمایید.

الویت با بازی های پلی استیشن 4  می باشد.

از نظر گیمرهای حرفه ای، پلی استیشن یک دنیای جدید از تجربه بازی های غیر منتظره از طریق عینک واقعیت مجازی خود ارائه می کند. با این دستگاه برخی از بازی های مشهور سال 2016 مانند all-new Star Wars، Battlefront و… را تجربه نمایید.

فقط کافی است به برق وصل و بازی کنید.

نصب کردن عینک واقعیت مجازی بسیار راحت است. برای این امر فقط کافی است که هدست واقعیت مجازی و دوربین پلی استیشن را به PlayStation 4 خود وصل نمایید. اکنون شما آماده بازی های هیجانی خود می باشید.

صفحه نمایش پیشرفته هدست واقعیت مجازی PlayStation 4

احساس وجود داشتن در محیط بازی  با انچه که شما می بینید، آغاز می گردد. تصاویر یکپارچه شما را با دنیای واقعی از طریق صفحه نمایش گسترده 5.7 اینچی OLED با کیفیت 1080p در ارتباط نگه می دارد.

طراحی بی نقص و زیبا

این هدست واقعیت مجازی به گونه ای طراحی شده است که ویژگی های تعادل، راحتی و کاملا قابل تنظیم بودن را در خود جای داده است. این دستگاه طوری طراحی شده است که انگار وجود خارجی ندارد. به طوری که شما را از حواس پرتی های دنیای خارجی دور نگه می دارد تا بتوانید دنیای واقعیت مجازی خود را کند وکاش نمایید.

هدفمند حرکت کنید

LED های اطراف هدست، وایرلس کنترل کننده و کنترل کننده حرکتی PlayStation Move همگی توسط دوربین PlayStation دنبال می شوند و شرایط ضبط کردن حرکت طبیعی شما در فضای مجازی را فراهم می نمایند.

تکنولوژی صدای سه بعدی

قابلیت صدای سه بعدی در این هدست به این معنا است که شما قادر خواهید بود صدای های اطراف خود با دقت تمام تشخیص دهید. این امر باعث می شود تا به صورت غریزی سر خود را به طرف منبع صدا برگردانده و مسافت آن را تشخیص دهید همانند این که در دنیای واقعی این کار را انجام می دهید.

منبع: playstation.com

 

 

پست های مرتبط:

بهترین های MWC

10 تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC – بخش اول

کدام تلفن هوشمند در رده بهترین های MWC  قرار می گیرند؟...

نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016

نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016

نشست خبری شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2016 نشست خبری...

نسخه آزمایشی سیستم‌عامل مارشمالو

نسخه آزمایشی سیستم‌عامل مارشمالو برای کاربران سونی عرضه شد

نسخه آزمایشی سیستم‌عامل مارشمالو شرکت سونی هفته گذشته شرکت Sony...

yalada-1